Новини / Спорт / Центральний матч туру між дніпропетровським «Дніпром» і донецьким «Металургом» видався напруженим і завершився нічиєю.
25 жовтня 2008, 08:23
Розмір шрифта: А А А

Центральний матч туру між дніпропетровським "Дніпром" і донецьким "Металургом" видався напруженим і завершився нічиєю., Дніпро, Металург, футбол

Світова 1:1 між дніпропетровським «Дніпром» і донецьким «Металургом»

Світова 1:1, розписана командами на новому стадіоні «Дніпро-Арена» не влаштувало, думається, жодну команду.

Микола Костов в поєдинку проти «Дніпра» не зміг розраховувати на Велізара Дімітрова і Сергії Шищенко. Перший отримав пошкодження в грі збірної Болгарії, а другою після травми ще не набрав оптимальних кондицій.

Вже на 13-ій хвилині господарі зусиллями екс-дончаніна Андрія Воробья відкрили рахунок. Назаренко пройшов по правому флангу і віддав м‘яч в центр штрафною, звідки Андрій без зусиль переправив його в дальній кут воріт. Пропустивши м’яч, гості не відразу опам‘яталися. Крім того, пошкодження отримав Константінос Макрідіс. Кіпріот грати продовжив, проте став не так активний. Він же на 27-ій хвилині міг порівняти рахунок, проте трохи промахнувся, удари Кингслі і Ткаченко воротар «Дніпра» прийняв на себе.

Вже на початку другого тайму зусилля дончан винагородилися. Фернандешподал на ближню штангу, де вище за всіх виплигнув Чечер — 1:1. На 58-ій хвилині гості зобов’язані були виходити вперед, але бразилець Фабіньо, увійшовши до штрафної не став сам бити, а зробив передачу на Макрідіса, що знаходився в гіршій ситуації. Плеймекер пробив, але, на жаль неточно. Вперед пішли і господарі, що підганяються глядачами, проте більше за забятих м'ячі вони не побачили.