Новини / Спорт / Стартував чемпіонат Європи по дзюдо
26 квітня 2009, 08:21
Розмір шрифта: А А А

Стартував чемпіонат Європи по дзюдо

Стартував чемпіонат Європи по дзюдо, дзюдо, Чемпіонат Європи, українські спортсмени
Стартував чемпіонат Європи по дзюдо

Сьогодні в грузинському Тбілісі стартував чемпіонат Європи по дзюдо, на якому Україну представлять 14 спортсменів.

До останнього моменту було невідомо, чи пройде континентальна першість саме там, де намітили в європейській федерації дзюдо. Із-за напруженої політичної обстановки в Грузії, а у зв'язку з цим і деякими побоюваннями щодо безпеки учасників, нинішня континентальна першість цілком могла змінити адресу. Проте доводи організаторів переконали EJU (Європейський союз дзюдо) не переносити чемпіонат. Крім того, в Тбілісі в кінці січня успішно пройшов Кубок світу.

На майбутньому чемпіонаті Європи тільки три команди з 39-ти заявлених виступлять повними складами — Росія, Німеччина і Україна. Проте в наший команді відбулися серйозні зміни. Зокрема, це стосується чоловічої частини збірної. У її складі не буде жодного дзюдоїста, що виходив на татамі в Пекіні. Отже, з 24-го по 26-х квітня в Грузії за Україну виступлять:

Чоловіки: 1. Георгій Зантарая (60 кг) 2. Тігран Казарян (66 кг) 3. Владимир Сорока (73 кг) 4. Артем Василенко (81 кг) 5. Вадим Синявський (90 кг) 6. Артем Блошенко (100 кг) 7. Станіслав Бондаренко (+100 кг)

Жінки: 1. Тетяна Лусникова (48 кг) 2. Ольга Суха (52 кг) 3. Ганна Никітіна (57 кг) 4. Аліна Бойкова (63 кг) 5. Світлана Чепурная (70 кг) 6. Марина Пріщепа (78 кг) 7. Марина Прокофьева (+78 кг)

Сьогодні почалися змагання в підгрупах. Георгій Зантарая виграв свій перший поєдинок, зустріч же з Джеймсом Міллером з Великобританії вирішить, хто пройде далі. Тігран Казарян, для якого цей турнір перший подібного рівня, поступився росіянинові Аліму Гаданову.

Тетяна Лусникова і Ганна Никітіна також сьогодні завершили змагання, а ось Ольга Суха вестиме боротьбу за фінал в своїй підгрупі, її чекає зустріч з іспанкою Ганною Караськозой.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: