Новини / Спорт / Чемпіонат світу по боксу 2007 року пройде в США.
20 квітня 2007, 08:15
Розмір шрифта: А А А

Чемпіонат світу по боксу 2007 року пройде в США.

Чемпіонат світу по боксу 2007 року пройде в США., Федерація боксу США, бокс, AIBA, чемпіонат світу з боксу, Національний олімпійський комітет США, любительський бокс
Чемпіонат світу по боксу 2007 року пройде в США.

Ці умови не були виконані із-за непрофесіоналізму керівників Федерації боксу країни, які вели ділове листування, не володіючи іноземними мовами.

Після відмови Боксерської асоціації Кореї, до якої перейшло право проведення цього турніру, AIBA повторно запропонувала ФБР провести чемпіонат світу в Москві. Проте, як мовиться в заяві AIBA, ФБР не побажала відкликати свій позов до Міжнародної асоціації любительського боксу в Спортивному арбітражному суді, що зробило неможливим подальший діалог між сторонами.

Тепер AIBA вирішила делегувати повноваження по проведенню чемпіонату світу за океан. Національний олімпійський комітет США і місцева асоціація любительського боксу шляхом конкурсного відбору повинні визначити місто, яке прийме цей багатостраждалий турнір.

Із-за проблем з організацією, ЧМ-2007 по боксу вирішено провести в жовтні цього року, а не 15-30 вересня, як планувалося раніше. Проте, глава AIBA У Цзінго виразив надію, що це буде найуспішніший і представницький турнір за всю історію проведення чемпіонатів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: