Новини / Спорт / Україна «грюкнула дверима» на ЧС з важкої атлетики
1 грудня 2009, 07:58
Розмір шрифта: А А А

Україна «грюкнула дверима» на ЧС з важкої атлетики

Україна "грюкнула дверима" на ЧС з важкої атлетики, важка атлетика, медалісти, Україна, Артем Удачін

Збірна України завоювала на чемпіонаті світу з важкої атлетики три медалі — одну срібну та дві бронзові.

В останній день чемпіонаті світу з важкої атлетики у Південній Кореї українці Артем Удачин та Ігор Шимечко завоювали срібну та бронзову медалі у двоборстві у ваговій категорії понад 105 кг.

Удачин втратив «золото» лише за меншою власною вагою, ніж у корейця Ан Йонг-Квона. Обидва спортсмени набрали по 445 кг. Сума Шимечка — 427 кг.

Зазначимо, що один з фаворитів змагань латвієць Вікторс Щербатихс не зміг завершити змагання, не вийшовши на другу вправу — поштовх.

У ваговій категорії до 105 кг виступали також два представники України. Олексій Торохтій посів у підсумку високе п'єте місце із сумою 395 кг, а Микола Гордійчук фінішував десятим (385). Перемогу тут святкував поляк Марчін Доленга (421 кг), який випередив росіянина Дмитра Лапікова (416 кг) та грузина Альберта Кузілова (408 кг).