10 березня 2009, 08:35
Розмір шрифта: А А А

Енакиевец виграє у ЛТК

Енакиевец виграє у ЛТК, ЛТК, Єнаківець

Суперники, що досконально вивчили один одного останніми роками, не поспішали активно йти вперед, тому в першому таймі гострих епізодів було дуже мало. Проте, два стовідсоткові моменти біля воріт гостей «ЛТК» створити вдалося. На шостій хвилині Чуднов в центрі поля невдало зупинив м‘яч головою після винесення Сопільняка, внаслідок чого з м’ячем опинився Дремов, і у «ЛТК» організувався вихід «два в одного». Капітан луганців наблизився до комірів гостей, і спробував віддати передачу направо Тменову, але на шляху м‘яча став Нестерук. І знову м’яч опинився біля Дремова, який тут же пробив з п‘яти метрів – щаблина.

За дві хвилини до свистка на перерву розиграш кутового біля воріт луганців привів до того, що після неакуратної передачі Хурсова під удар Лебедеві м’яч перехопив Журба, що втік один в один з Рябцевим. Але Хурсов все ж таки наздогнав гравця господарів, проте Журба обіграв його на замаху, після чого Сергій пробив – на жаль, по центру воріт, і Рябцев ногою відбив м‘яч.

У другому таймі закритий футбол змінився більш видовищем – відкритим, з великою кількістю голевих моментів. Але користь від цього отримали лише гості, що зуміли реалізувати три свої атаки. Вже на першій хвилині після передачі Замятіна голкіпера «ЛТК» не зумів переграти Нестерук, проте м’яч відскочив на лівий фланг Чуднову, який з гострого кута в торкання переправив м‘яч в мету, – 0:1.

Через певний час Ткачук, розрізає довгою передачею всю оборону «ЛТК», вивів до комірів Сагайдаченко відразу двох партнерів по команді, внаслідок чого після пасу зліва від Рудакова на дальній штанзі м’яч в сітку переправив Нестерук – 0:2.

У підопічних Юрія Кобзаря моментів для узяття воріт більше практично не було, проте третій м‘яч у ворота «ЛТК» все ж таки влетів. Чуднов в центрі поля віддав передачу Ткачуку, той переадресував м’яч на лівий фланг Замятіну, який тут же повернув його Ткачуку, що уразив рамку з п'яти метрів, – 0:3.

«ЛТК» (Луганськ) — «Енакиевец» (Єнакієво) 0:3 (0:0)

«ЛТК»: Сагайдаченко – Сопільняк, Журба, Стрілець, Ятло – Юрков, Дремов (к), Тменов, Смоловік. «Енакиевец»: Рябцев (к) – Чуднов, Краєвський, Замятін, Нестерук – Кузьмін, Лебідь, Хурсов, Ткачук – Гуменюк, Рудаков. Голи: Чуднов, 22 (0:1). Нестерук, 27 (0:2). Ткачук, 38 (0:3). Попередження: Чуднов, 36.