Новини / Спорт / Феттель став кращим на вільних заїздах в Сільверстоуні
10 липня 2010, 10:14
Розмір шрифта: А А А

Феттель став кращим на вільних заїздах в Сільверстоуні

Феттель став кращим на вільних заїздах в Сільверстоуні, Себастьян Феттель, Льюіс Хемільтон, Роберт Кубіца, Марк Веббер, Адріан Сутіл, Ніко Росберг, Дженсон Баттон, Міхаель Шумахер, Віталій Петров, Фернандо Алонсо, Пол ді Реста, гонщик, формула-1

Німець проїхав коло в Сільверстоуні за 1:32,280, випередивши найближчого конкурента, Люіса Хемільтона з McLaren, на 0,334 секунди.

Третій час показав гонщик Renault Роберт Кубіца, який поступився лідерові 0,445 секунди. Четвертим став ще один пілот Red Bull Марк Уеббер. П‘яте місце зайняв Адріан Сутіл з Force India. Опинившись на шостій позиції гонщик Mercedes Ніко Росберг програв Феттелю вже більше секунди.

Дженсон Баттон показав восьмий час, Міхаель Шумахер — дев’яте, Віталій Петров закінчив сесію на 12-му місці, програвши лідерові більше двох секунд. Кращий з гонщиків Ferrari, Фернандо Алонсо, виявився лише 13-м, проте в італійській стайні, як правило, у п‘ятницю готуються до гонки, а не до кваліфікації, і їх боліди несуть більше палива, ніж машини конкурентів.

На 14 місці опинився Пол ді Реста, який змінив на час п’ятничного тренування основного гонщика Force India Вітантоніо Вітантоніо. Інший тест-пілот, Файруз Фаузі, що замінив Ярно Труллі у Lotus, показав лише 23 час, програвши напарникові, Хейккі Ковалайненом, майже три секунди. Тим не менш, він зумів випередити Сакон Ямамото, що замінив в HRT на весь уїк-енд Бруно Сенну.

Перша частина вільних заїздів була використана гонщиками для вивчення нової конфігурації траси в Сільверстоуні. Автодром отримав кілька нових віражів, і в результаті став трохи повільнішим. До того ж в 11-му повороті, в якому починається нова зв'язка, розташована досить велика купина, через яку відразу декілька гонщиків втратили контроль над болідом.