Новини / Спорт / FIA посилить процедуру перевірки антикрил на болідах Формули-1
9 серпня 2010, 14:21
Розмір шрифта: А А А

FIA посилить процедуру перевірки антикрил на болідах Формули-1

FIA посилить процедуру перевірки антикрил на болідах Формули-1, антикрило, болід, формула-1, гонки, Red Bull, Ред Бул, Ferrari, Феррарі, Марк Веббер
FIA посилить процедуру перевірки антикрил на болідах Формули-1

Антикрила повинні будуть витримувати велике навантаження, ніж раніше. Рішення викликане вимогами з боку керівництва McLaren (Макларен) і Mercedes (Мерседес) прояснити ситуацію з антикрилами команд Red Bull (Ред Бул) і Ferrari (Феррарі). На численних фотографіях і відеозаписах помітно, що під час руху вони майже торкаються землі, що суперечить правилам чемпіонату.

Згідно з регламентом, відстань між антикрилом і асфальтом повинна бути не менше 85 міліметрів. За оцінками фахівців, значне відхилення антикрила від цих значень може дати боліду до секунди переваги на кожному колі. У той же час перевірка болідів Red Bull (Ред Бул) і Ferrari (Феррарі) в Німеччині й Угорщині не виявила ніяких порушень.

Для перевірки гнучкості антикрила досі застосовувалися вантажі масою 50 кілограм, і крило при цьому має прогнутися не більше ніж на 10 міліметрів. Тепер же планується застосовувати вантаж у 100 кілограм, а максимальне відхилення крила довести до 20 міліметрів. Такий захід не дозволить застосовувати антикрила, які, витримуючи відхилення в рамках 50 кілограм, різко збільшують еластичність при великих навантаженнях.

Зміна процедури перевірки машини передбачена пунктом 3.17.8 технічного регламенту, який свідчить, що FIA «залишає за собою право вводити додаткові випробування для елементів, щодо яких є підозри в рухливості під час руху».

У той же час члени команди Red Bull (Ред Бул) заперечують всі звинувачення у присутності нелегальних пристроїв на їх машинах. За словами пілота команди, Марка Веббера, підозри стали наслідком великої переваги машин Red Bull (Ред Бул) в гонках.

«Коли людям не подобається те, що вони бачать на секундомірі, їм потрібно придумати для себе якесь виправдання, — сказав Марк. — Нас уже кілька разів у цьому році підозрювали в порушенні регламенту, але кожен раз перевірки FIA показували, що наша машина легальна».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією

1 червня 2017, 20:38

Фінансист розвінчав найпоширеніший міф про МВФ

22 березня 2017, 09:31

Банкіри порадили найкращий спосіб заощаджувати кошти

3 лютого 2017, 11:08

Ferrari випустила ексклюзивний суперкар за 2,7 мільйона доларів

20 грудня 2016, 07:58

Останні новини за сьогодні: