Новини / Спорт / Збірна України з баскетболу фінішувала 10-й на домашньому юнацькому Євробаскеті
20 серпня 2013, 22:19
Розмір шрифта: А А А

Збірна України з баскетболу фінішувала 10-й на домашньому юнацькому Євробаскеті

Збірна України з баскетболу фінішувала 10-й на домашньому юнацькому Євробаскеті, Євробаскет, юнацька збірна України, баскетбол

Юнацька збірна України з баскетболу фінішувала на 10-му місці чемпіонату Європи, який 18 серпня завершився у Києві.

Підопічні Віталія Усенка в турнірі за 9-16 місця обіграли збірні Швеції та Росії (100:58 і 77:69), однак у вирішальному матчі поступилися Литві 82:68.

Переможцем же турніру стала збірна Іспанії, яка у напруженому фіналі зломила опір Сербії — 65:63 ОТ. Бронзові нагороди — у греків, які обіграли Італію 78:50.

Відрадно, що один з українських гравців зумів пробитися в підсумкову символічну збірну турніру — «свінгмен» Святослав Михайлов посів у ній позицію форварда.

Як повідомляє «Планета Баскетбол», форвард «Черкаських мавп», що подає великі надії, закінчив турнір з показником в 25.2 очка в середньому за матч. Святослав вразив спостерігачів різноплановістю в атаці, де форвард відрізнявся і далекими попаданнями, і проходами, і «данками» (атаками кільця зверху).

Ще один українець — захисник Віталій Зотов — відзначився точними передачами: на його рахунку в середньому 4,9 пасу за поєдинок.

Зазначимо, що на підсумковій прес-конференції по домашньому Євробаскету президент Федерації баскетболу України Олександр Волков зазначив, що в наступному сезоні Україна має намір провести два ервопейскіх баскетбольних турніри — чемпіонат Європи серед юніорів та молоді (відповідно U-18 U-20), однак не в топ-дивізіонах, як завершився турнір, а лізі В, куди українська юніорська та молодіжна збірні вилетіли за результатами нинішньої єврокампанії. Поки не відомо, коли буде подана заявка, втім, Волков зазначив, що турніри відбудуться точно не в Києві.