Новини / Спорт / Іван Фрейдун повернувся із золотом з чемпіонату світу з пауерліфтингу в Індії
8 листопада 2009, 09:31
Розмір шрифта: А А А

Іван Фрейдун повернувся із золотом з чемпіонату світу з пауерліфтингу в Індії

Іван Фрейдун  повернувся із золотом з чемпіонату світу з пауерліфтингу в Індії, Іван Фрейдун, чемпіонат світу, Нью-Делі, пауерліфтинг

Із золотою медаллю повернувся львівський спортсмен Іван Фрейдун з чемпіонату світу з пауерліфтингу, що проходив в індійському місті Нью-Делі.

Як повідомив заслужений тренер України, голова обласної федерації пауерліфтингу Ігор Бубен, переможець чемпіонату, член товариства «Динамо», заслужений майстер спорту Іван Фрейдун брав участь у цих змаганнях у ваговій категорії до 100 кілограмів й виборов першість у вправі «жим лежачи», підкоривши вагу 290 кг.

Львівський силач також завоював дві срібні медалі у вправі «тяга» та «присідання зі штангою» і став срібним призером у сумі трьох вправ з результатом 1 025 кг. До речі, першим на цих змаганнях за сумою трьох вправ став росіянин Костянтин Лебедко з результатом 1 027,5 кг. Третє місце виборов Сергій Пєвнєв з Бердянська з результатом 992,5 кг.