Новини / Спорт / Хокеїсти Канади стали чемпіонами світу
16 травня 2007, 08:09
Розмір шрифта: А А А

Хокеїсти Канади стали чемпіонами світу

Хокеїсти Канади стали чемпіонами світу, Збірна Канади з хокею, чемпіони світу з хокею, Олександр Фролов, Сергій Зинов’єв

Збірна Канади по хокею стала чемпіоном світу. У фінальному матчі чемпіонату в Москві в Палаці спорту на Ходинці канадці перемогли збірну Фінляндії з рахунком 4:2.

Раніше збірна Росії з рахунком 3:1 виграла в матчі проти команди Швеції, завоювавши бронзові медалі. Рахунок в матчі на 7-ій хвилині відкрив Олексій Емелін. Успіх принесла стрімка комбінація за участю Олександра Фролова і Даніса Заріпова.

А.Ємелин став учасником і другій голевій комбінації на 10-ій хвилині. Після його кидка голкіпер шведів Юхан Беклунд відобразив шайбу, але Сергій Зіновьєв вдало зіграв на добиванні.

Олександр Фролов забив третій гол на самому початку другого періоду. Шведи зуміли відіграти одну шайбу при грі в більшості в третьому періоді. Гол забив Олександр Стєєн.