Новини / Спорт / Китай має намір заборонити куріння на об'єктах Олімпіади-2008
20 березня 2007, 08:45
Розмір шрифта: А А А

Китай має намір заборонити куріння на об'єктах Олімпіади-2008

Китай має намір заборонити куріння на об'єктах Олімпіади-2008, Організаційний комітет ігор Олімпіади, Пекін, Олімпіада-2008, паління
Китай має намір заборонити куріння на об'єктах Олімпіади-2008

«Організаційний комітет ігор Олімпіади в Пекіні в даний час обговорює з міністерством охорони здоров‘я проект створення спеціальних місць для куріння на об’єктах проведення змагань. Таким чином, буде забезпечено відсутність тютюнового диму на переважній частині цих об‘єктів», — сказав віце-мер.

Відповідна пропозиція була висунута і на сесії Всекитайського комітету Народної політичної консультативної ради Китаю, що проходила в Пекіні (НПКРК). Депутат НПКРК Цзи Хуацзюнь (Zi Huajun) в своєму обігу відзначила, що багато жителів Пекіна палять, не звертаючи уваги на заборонні знаки.

Цзи Хуацзюнь звернула увагу на те, що навіть в будівлі Всекитайських зборів народних представників, де в ці дні проходить сесія і де заборонено куріння, багато депутатів не звертають увагу на заборону і продовжують палити.

За її словами, Олімпійські ігри повинні стати не тільки демонстрацією можливостей Китаю, але і показати миру культуру, манери жителів країни.

До кінця 2007 року в Пекіні передбачається ввести повну заборону на куріння в медичних установах, які обслуговуватимуть Ігри. Потім ця заборона буде поширена на суспільний транспорт, громадські будівлі, місця, де збираються діти.

За статистикою, 26% населення Китаю (350 мільйонів чоловік) є курцями. Від хвороб, пов’язаних з курінням, щорічно вмирає більше мільйона чоловік.

Крім куріння в суспільних місцях, пекінські власті мають намір підсилити боротьбу і з такими нецивілізованими явищами, як використання ненормативної лексики і плювки на вулицях. Для боротьби з останнім вводяться спеціальні «анті-пльовальні патрулі».

Властям міста також належить навчити хорошим манерам персонал готелів, примусити вивчити англійську мову водіїв таксі і поліцейських.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Як застосувати зменшену ставку єдиного податку

10 квітня 2017, 11:35

Гройсман обговорив із оргкомітетом стан готовності до Євробачення

3 квітня 2017, 18:49

Останні новини за сьогодні: