Новини / Спорт / Команди Вищої ліги України покидають ПФЛ
8 січня 2008, 08:15
Розмір шрифта: А А А

Команди Вищої ліги України покидають ПФЛ

Команди Вищої ліги України покидають ПФЛ, прем’єр, ПФЛ, Равіль Сафіуллін, Професійна футбольна ліга України
Команди Вищої ліги України покидають ПФЛ

Професійна футбольна ліга дозволила клубам Вищої ліги, які бажають створити Прем‘єр-лігу, залишити свої лави. Таке рішення було ухвалене на позачерговій Конференції ПФЛ.

Делегати позачергової Конференції заслухали і обговорили інформацію президента ПФЛ Равіля Сафіулліна щодо ухвалення рішення власниками футбольних клубів вищої ліги про створення Українською Футбольною Прем’єр Ліги, після чого ухвалили рішення по закінченню сезону 2007/2008 рр. провести реорганізацію Професійної футбольної ліги України згідно вимогам законодавства України і Статуту ПФЛ. Це буде зроблено шляхом виділення вищої ліги зі складу Об‘єднання футбольних клубів «Професійна футбольна ліга України».

Команди вищої, першої і другої ліг продовжать брати участь в змаганнях згідно існуючим нормативним документам ФФУ і ПФЛ до закінчення сезону 2007/2008 рр. Система і склад керівних і виконавчих органів Професійної футбольної ліги України до закінчення змагань сезону 2007/2008 рр. залишаться без змін.

Робочій групі, створеній за рішенням Центральної Ради ПФЛ від 11.12.2007 р., доручено розробити проект Регламенту змагань сезону 2008/2009 рр. з урахуванням реорганізації Професійної футбольної ліги України.

У той же час, представники вищої ліги вважають, що нинішню ПФЛ необхідно зберегти як повноцінний робочий орган, з яким знов створена Прем’єр-ліга підпише договір про узгодження календаря, переходи футболістів і т.і.

Нагадаємо, в жовтні відбулася нарада за особистою участю всіх керівників футбольних клубів Вищої ліги України, на якому було ухвалено рішення про створення Прем'єр-ліги в українському футболі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українській молоді допоможуть вибрати професію (відео)

25 травня 2017, 09:45

В Україні розпочато кампанію з профорієнтації молоді

12 травня 2017, 14:24

В Україні приблизно 450 професій заборонені для жінок

16 березня 2017, 09:26

В Україні стане простіше стати професором

9 березня 2017, 10:47

Останні новини за сьогодні: