Новини / Спорт / Запущена нова «екологічно чиста цифрова валюта», яка нараховується за ходьбу
24 листопада 2015, 09:28
Розмір шрифта: А А А

Запущена нова «екологічно чиста цифрова валюта», яка нараховується за ходьбу

Запущена нова "екологічно чиста цифрова валюта", яка нараховується за ходьбу, заняття спортом, мобільний додаток, цифрова валюта BW$, пішохідна прогулянка, Bitwalking
Запущена нова «екологічно чиста цифрова валюта», яка нараховується за ходьбу

Щоб стимулювати людей займатися спортом, розробники мобільних додатків впроваджують системи досягнень і змагань з друзями. У Bitwalking пішли далі і вирішили стимулювати користувачів займатися спортом за допомогою грошових винагород.

Для цього була впроваджена нова цифрова валюта BW $ (Bitwalking Dollars). Її можна заробити під час пішохідних прогулянок. Зробивши 10 тис кроків (приблизна денна норма) користувач отримає на свій рахунок приблизно 1BW $. Розробники відзначають, що мова йде не про виплату винагороди за ходьбу, валюта генерується під час ходіння аналогічно тому, як генеруються цифрові криптовалюти при здійсненні комп’ютерних обчислень. Але BW $ є більш екологічно чистою валютою, так як для її генерації не вимагається використовувати обчислювальні ресурси комп’ютерних систем, енергопостачання яких викликає викиди CO2 в атмосферу.

BW $ генерується за допомогою рухів людини. Витратити накопичені кошти можна, здійснюючи покупки всередині програми, продаючи BW $ іншим користувачам або здійснюючи покупки у партнерів проекту.

Щоб долучитися до процесу заробітку BW $ за допомогою звичного ходіння, потрібно встановити відповідний додаток Bitwalking. Воно поширюється через систему запрошень. Залишити заявку можна на офіційному сайті проекту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Створено додаток, який позбавляє від паління за допомогою віртуальної реальності

  2 червня 2017, 08:16

  Розробники створили додаток, що заміняє візит до офтальмолога

  26 травня 2017, 08:54

  «Яндекс» зробить свої геосервіси платними

  24 квітня 2017, 10:31

  Останні новини за сьогодні: