Новини / Спорт / «Сокіл» за буллітами обіграв «Хімік-СКА»
4 жовтня 2010, 17:56
Розмір шрифта: А А А

«Сокіл» за буллітами обіграв «Хімік-СКА»

"Сокіл" за буллітами обіграв "Хімік-СКА", Сокіл, хімік, кидок, пенальті, гол, хокей, матч, Андрій Парфьонов, Олександр Сеуканда

Перемогу «Соколу» приніс точний кидок «штатного пенальтиста» Дмитра Цируля

Для обох наставників — Андрія Парфьонова та Олександра Сеуканда це був дуже важливий матч. Більш молодому спеціалісту — важливо було показати уболівальникам і керівництву клубу, що шлях розвитку командної гри, запропонований ним трохи більше місяця тому, вірний. Головному ж тренеру Сокола — заспокоїтися і отримати більше впевненості в нинішній команді. Для гарного настрою — іншими словами.

Говорячи про складнощі Сокола, можна згадати те, що команда не провела повноцінного тренування напередодні зустрічі, а також відсутність на матчі провідного захисника Дениса Ісаєнка. До речі, В‘ячеслав Тимченко, про травму якого говорив Сеуканд у четвер, взяв участь в грі. Що стосується Хіміка, то крім відсутності досвідченого Олега Крикуненко, на льоду перебувала вся основа.

Матч розпочався з обопільних атак — правда жодної з команд не вдався швидкий гол. Зате на 12-й хвилині рахунок відкрили господарі — епізод в результаті викликав не тільки радість болівальників, але й обурення на лавці киян. Справа в тому, що шайба після розіграшу в зоні відлетіла у ворота Симчука від коника Олега Смирнова. У підсумку, суддя відправився переглядати епізод за системою відеогол, і після деякого часу зарахував узяття воріт. Відповідь Сокола надійшла через п’ять хвилин, коли Роман Горбоконь та Олексій Ложкін послідовно відправилися відбувати штрафи. Кияни розіграли швидку комбінацію, і Сергій Климентьєв сильним і точним ударом від синьої лінії зрівняв рахунок — 1:1.

Другий і третій період пройшли приблизно за тим же сценарієм. Згідно зі статистикою, половчани мали перевагу по кидках (12-10, 12-10). Кияни ж у третьому періоді перейшли на гру в дві пари захисників — по черзі на лід виходили лише найдосвідченіші захисники українців — Климентьєв, Срюбко, Тимченко і Рябенко. Андрій Татаренко і Микита Васильєв на льоду перебували в основному в першому і другому періодах. Під кінець основного часу гості виглядали краще — вони отримали чудову можливість вирвати перемогу на останній хвилині зустрічі. Спочатку Горбоконь відправився відбувати штраф за затримку ключкою, а потім через сорок секунд Ложкін перестарався з емоціями після зіткнення і був покараний 2-хвилинним видаленням за симуляцію (точно так само, як і наприкінці першого періоду, коли Сокол зрівняв рахунок). У Сокола було півхвилини щоб вийти вперед, але вкотре реалізація зайвого їм не вдалася. Взагалі треба зазначити, що сьогодні дії команд в більшості у команд якось не клеїлися — шайба просто-напросто не йшла в рамку.

Овертайм можна занести киянам в актив, однак їх перевага за кидками не втілилася у вирішальний гол. А потім настала серія буллітів:тут в першу чергу здивував вибір Парфьонова — двічі (хокеїстам знадобилося дві серії по три кидки) булліт виконував ветеран команди Валуй, притому, що в першій спробі він був неточний. Правда у киян двічі кидали Сальников та Цируль, але обидва реалізували одну зі своїх спроб. Гол від хіміка Ігоря Коваленя приніс тільки миттєву радість, а ось останній кидок Цируля подарував гостям перемогу.

Хімік знову перекидав Сокола, але що користі від цього? Результат, як говориться, на табло! Взагалі, останні теплі спогади від гри половчан — вольова перемога над «Шахтарем». Справедливості заради відзначимо, що команда протягом усього поєдинку на рівних боролася з майстровитим суперником. Що стосується Сокола, то здобуті два очки не дозволили йому вийти на третю сходинку турнірної таблиці — гродненський Німан вицепіл-таки один заліковий пункт у Солігорську. Швидше за все за третє місце команди посперечаються в очній зустрічі в Броварах.

Хімік-СКА — Сокіл — 1:2 буліти (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Шайби: 11:10 Смирнов (Еберт, Поздняков) — 1:0; 16:41 Климентьєв (Касянчук — більш.) — 1:1;
Вирішальний булліт: Цируль
Воротарі: Малков — Симчук
Кидки: 40 — 38
Штраф: 20 — 10