Новини / Спорт / Renault і McLaren підтримали перехід Формули-1 на турбодвигуни V6
25 червня 2011, 10:43
Розмір шрифта: А А А

Renault і McLaren підтримали перехід Формули-1 на турбодвигуни V6

Renault і McLaren підтримали перехід Формули-1 на турбодвигуни V6, Формула -1, турбодвигун, McLaren, Макларен, Renault, Рено, автоспорт
Renault і McLaren підтримали перехід Формули-1 на турбодвигуни V6

На засіданні комісії Формули-1 було прийнято рішення скорегувати правила чемпіонату світу в області двигунів. Замість переходу на «турбочетвірки» з 2013 року члени комісії домовилися прийняти пропозицію Ferrari про використання 1,6-літрового шестициліндрового двигуна з наддувом, починаючи з 2014 року.

«Всі хочуть зупинитися на V6 як на базовому варіанті для чемпіонату-2014, і Renault — не виняток, — цитує шефа команди Lotus Renault GP Еріка Бульє видання Autohebdo. — З технічної точки зору шестициліндровий двигун набагато цікавіший чотирициліндрового. Від цього також виграє імідж Формули-1: чемпіонат світу повинен залишатися вітриною сучасних технічних досягнень».

«Дуже здорово досягти консенсусу з усіма командами і автовиробниками, — підтримав колегу бос McLaren Мартін Уїтмарш в інтерв'ю Autosport.- Я думаю, що в довгостроковій перспективі Формула-1 повинна стати привабливою для різних автомобільних компаній. Залежно від ситуації вони будуть приходити і йти з чемпіонату, але те ж саме відбувалося протягом усієї історії нашого спорту. Мабуть, наше перше рішення було передчасним і дещо поспішним».

Згідно з процедурою Міжнародної автомобільної федерації (FIA) для вступу в силу пропозицій, затверджених комісією Формули-1, поправки повинні бути схвалені Всесвітньою автоспортивною радою. Найближче засідання ради заплановано на понеділок, 27 червня. У тому випадку, якщо делегати FIA проголосують за пропозиції команд, новий регламент знайде законну силу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ринок легкових авто України за 3 міс. прискорив темп приросту до 35% за рахунок активного березня

3 квітня 2017, 18:43

На кордоні Криму відкриють три автостанції

22 березня 2017, 16:58

Українці відвертаються від «ЗАЗ»

4 березня 2017, 16:28

В Україні зростає попит на комерційні автомобілі

4 лютого 2017, 17:06

Останні новини за сьогодні: