Новини / Спорт / Хокейний «Донбас» пробився у топ-50 клубного рейтингу Європи
25 липня 2013, 22:50
Розмір шрифта: А А А

Хокейний «Донбас» пробився у топ-50 клубного рейтингу Європи

Хокейний "Донбас" пробився у топ-50 клубного рейтингу Європи, Донбас, КХЛ, хоккей, Кубок Гагаріна

Донецький «Донбас», який представляє Україну у змаганнях Континентальної хокейної ліги, увійшов у топ-50 європейського клубного рейтингу.

Його опублікував авторитетний портал хокейної статистики Hockeyarchieves. Донеччани посіли 44-те місце у табелі про ранги, піднявшись за рік на 77 рядків. Зазначимо, що подібний прогрес став можливим завдяки дебюту донеччан у КХЛ, а також перемозі у Континентальному Кубку. Примітно, що донеччани залишили позаду себе кількох конкурентів з Ліги — мінське «Динамо» і нижегородське «Торпедо».

Інших українських клубів у топ-250 рейтингу немає — київський «Сокіл» втратив свої колишні позиції.

Переможцем рейтингу став СКА із Санкт-Петербурга. Примітно, що московське «Динамо», яке двічі поспіль вигравало головний трофей КХЛ Кубок Гагаріна, виявилося на одну сходинку нижче за пітерців. У першій десятці, як повідомляє bighockey.ua, розташувалися в основному шведські та російські клуби.

Нагадаємо, що у майбутньому сезоні «Донбас» знову візьме участь у чемпіонаті КХЛ, проте на відміну від дебютного року в Лізі, керівництво і тренерський штаб чекає від клубу більше перемог і потрапляння в плей-фф. У даний момент донеччани проходять передсезонну підготовку на льоду донецької «Арени Дружба».