Новини / Спорт / Автодром Red Bull Ring отримав ліцензію FIA
17 листопада 2010, 15:28
Розмір шрифта: А А А

Автодром Red Bull Ring отримав ліцензію FIA

Автодром Red Bull Ring отримав ліцензію FIA, автодром, Red Bull, Формула -1, FIA, автогонка
Автодром Red Bull Ring отримав ліцензію FIA

Тепер автодромом володіє компанія Red Bull, і він був перейменований в Red Bull Ring. Автодром A1 Ring був побудований на місці старої траси Остеррайхрінг, і частково повторював її конфігурацію. Він приймав гонки Формули-1 з 1997 по 2003 роки, однак у 2004 австрійську трасу виключили з календаря чемпіонату світу, а трибуни і піт-лейн були знесені. Кілька років тому трасу викупив Дітріх Матешиц, глава концерну Red Bull, і зайнявся її відновленням і перебудовою.

Інспекція FIA визнала автодром придатним для проведення автоперегонів. Вже в 2011 році на ній планується провести цілий ряд міжнародних змагань, таких як DTM і Формула-3. Крім того, траса Red Bull Ring вже присутня в офіційному календарі чемпіонату Формули-2, який, у свою чергу, в 2011 році буде проходити разом з серією GT Open.

Перемога Red Bull у чемпіонаті світу стане ідеальною рекламою для автодрому. У той же час журналісти Kleine Zeitung відзначають ряд проблем, які можуть перешкодити трасі повернутися в календар Формули-1.

Так, в Австрії встановлені жорсткі обмеження рівня шуму для подібних споруд, причому він розраховується для траси на весь сезон. Уїк-енд Формули-1 витратять велику частину цього ліміту, і таким чином позбавлять можливості організаторів проводити інші змагання, що важливо для окупності автодрому.

Крім того, за законами Австрії число відвідувачів будь-якого заходу не може перевищувати 25 тисяч чоловік протягом двох днів підряд. На третій день територія повинна бути звільнена, що погано поєднується з триденним графіком Гран-прі Формули-1.

Порушення цих вимог призведе до фінансових санкцій власників автодрому, а також до відкликання ліцензії. При цьому для Гран-прі Формули-1 може бути зроблено виняток у правилах, проте воно вимагає офіційного підтвердження того, що гонка не завдає значної шкоди навколишньому середовищу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Укравтодор» пропонує ввести плату для вантажоперевізників

7 листопада 2016, 17:07

Aston Martin і Red Bull представили гіперкар вартістю понад 3 млн євро

22 жовтня 2016, 08:38

Гройсман прогнозує поліпшення стану доріг через 2-3 роки

16 травня 2016, 17:04

Останні новини за сьогодні: