Новини / Спорт / Севастопольський спортсмен проплив 60 км.
1 серпня 2009, 08:23
Розмір шрифта: А А А

Севастопольський спортсмен проплив 60 км.

Севастопольський спортсмен проплив 60 км., севастопольський плавець, Олег Софяник, патріарх Московський і Всія Русі Кирило, селище Фрунзе, Карантинна бухта, Севастополь, Володимир Андрусенко, заплив
Севастопольський спортсмен проплив 60 км.

Севастопольський плавець Олег Софяник зробив 60-кілометровий заплив на честь приїзду до Севастополя Патріарха Московського і Всія Русі Кирила.

Як повідомив УНІАН розділ громадської організації «Об'єднання підтримки і розвитку молоді і спорту в місті Севастополі» Олександр Синявський, спортсмен стартував 31 серпня в 21:00 від селища Фрунзе Сакського району і вчора, 1 серпня, в 15:00 фінішував в Карантинній бухті Севастополя, у стародавнього Херсонеса.

«Первинні плани проплисти 90 кілометрів з Евпаторії до Севастополя довелося змінити, оскільки у берегів Евпаторії вода була 17 градусів», — повідомив О.Софяник після закінчення запливу. За словами марафонця, він плаває «і взимку, але, враховуючи тривалість запливу, вирішили не ризикувати».

«Спочатку заважав вітер, який притискував до берега, двічі потрапляли в дощ. А на завершальній ділянці вітер різко змінився, і ми не змогли причалити у дзвону Херсонесського, довелося заходити в Карантинну бухту», — сказав він.

Всю дистанцію поряд з плавцем на надувному човні пройшов його друг, інструктор штурмового бою Володимир Андрусенко. «У першу половину шляху хвилювання на морі було близько двох балів. Хвилі несли нас на берег, тому довелося йти далі в морі», — сказав він.

У найближчих планах О.Софяника зробити запливши по Дніпру.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Чому українці не інвестують в Україну — економіст

12 травня 2017, 14:12

В уряді хочуть посилити вимоги до інтернет-магазинів

4 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: