Новини / Спорт / «Шахтар» зім'яв «Волинь» у грі на відкритих курсах
2 березня 2013, 10:40
Розмір шрифта: А А А

«Шахтар» зім'яв «Волинь» у грі на відкритих курсах

"Шахтар" зім'яв "Волинь" у грі на відкритих курсах, чемпіонат України з футболу, Шахтар-Волинь

У Донецьку було зіграно перший матч весняної частини чемпіонату України — «Шахтар» як і личить лідеру опинився на голову вище луцької «Волині», яка йшла в чемпіонаті на 7-му місці, обігравши суперника 4:1.

Для «Шахтаря» матч мав стати репетицією перед зустріччю з «Боруссією» в Лізі Чемпіонів, а наставник «Волині» Анатолій Дем‘яненко відзначив напередодні, що як би не завершився поєдинок з чемпіоном, його підопічні залишаться при своєму, нічого не втративши. Іншими словами, лучани збиралися дати бій гірникам. У цілому, гості з Луцька показали себе з хорошого боку, нерідко атакуючи на половині поля грізного суперника.

Перший небезпечний момент у грі створили саме лучани, і це незважаючи на традиційно потужну підтримку «Шахтаря» на рідній «Донбас-Арені». Даніель Суботіч, опинившись перед порожніми воротами після не зовсім вдалої гри Пятова, промахнувся. А ось гірники використали свої моменти вдало: спочатку Шандрук зрізав м’яч у власні ворота під натиском Адріано, а потім на ударній позиції опинився Кучер — 2:0.

Щоправда після перерви «Волинь» размочила рахунок — відзначився Ерік Бікфалві. Але радість гостей була недовгою — Дуглас Коста скористався помилкою воротаря луцького колективу Литовченка (він замінив травмованого наприкінці першого тайму Старцева) — 3:1. До кінця гри знову був неточний сербський легіонер «Волині» Суботіч, а під завісу Едуарду поставив переможну крапку — 4:1. Відзначимо, що в складі «Шахтаря» дебютував український новачок Едуард Соболь.