Новини / Спорт / 15-річна українка стала чемпіонкою Польщі з хокею
23 березня 2015, 15:10
Розмір шрифта: А А А

15-річна українка стала чемпіонкою Польщі з хокею

15-річна українка стала чемпіонкою Польщі з хокею, Тетяна Онищенко, чемпіонка, польща, хокей

Киянка Онищенко закидала шайби львів‘янці Козачук
15-річна киянка Тетяна Онищенко стала чемпіонкою Польщі 2015 року з хокею в дорослому чемпіонаті! У фіналі її команда «Сточневец» (Гданськ) виграла в додатковий час у другій фінальній грі у «Унії» (Освенцим) — 2:1ВІД.
Рахунок в серії до двох перемог став 2:0, так як команда Онищенко виграла і в першій грі в Освенцімі з рахунком 6:5, де українка закинула три шайби і відзначилася однією передачею.
У другій грі за 46 секунд до першої перерви Тетяна Онищенко вразила ворота суперника, які захищає інша українка — львів’янка Наталія Козачук. На 55 хвилині гості зрівняли рахунок, але в овертаймі «Сточневец» вирвав перемогу.