Новини / Спорт / У Ліверпулі стартував чемпіонат Європи з боксу
10 листопада 2008, 08:14
Розмір шрифта: А А А

У Ліверпулі стартував чемпіонат Європи з боксу

У Ліверпулі стартував чемпіонат Європи з боксу, Ліверпуль, чемпіонат Європи з боксу, Олександр Егоров, Самір Маммадов, Денис Лазарєв, Едуард Гамбарджумян, Дмитро Мітрофанов, Джек Роберт, Олександр Ломаченко

Україна представлена у всіх вагових категоріях, проте перший день континентальної першості не приніс українцям перемог.

У трьох категоріях, які вступили в боротьбу в перший день змагання, українці поступилися в своїх боях.

Олександр Егоров в категорії 54 кг з рахунком 10:13 програв Саміру Маммадову з Азербайджану. Егоров поступився срібному призерові Євро-2006 і бронзовому медалістові торішнього чемпіонату світу в першому раунді (1:4), і суперник потім не дозволяв нашому боксерові відіграти 2-3 бали відставання.

У категорії до 64 кг Денис Лазарев програв Едуардові Гамбарджумяну з Вірменії (5:9). А у вазі до 69 кг Дмитро Мітрофанов зустрічався з німцем Джеком Робертом Кулкай-кетом. Дмитро поступився з рахунком 3:15.

Природно, основні надії на цьому чемпіонаті у України пов'язані з олімпійським чемпіоном Олександром Ломаченко, а також з Олександром Чигаєвим, Олександром Ключко і Денисом Пояциком.