Новини / Спорт / Сьогодні ФІФА обговорить істотні зміни в правила футболу
1 березня 2009, 08:15
Розмір шрифта: А А А

Сьогодні ФІФА обговорить істотні зміни в правила футболу

Сьогодні ФІФА обговорить істотні зміни в правила футболу, ФІФА, футбол, правила футболу
Сьогодні ФІФА обговорить істотні зміни в правила футболу

Сьогодні ФІФА обговорить зміни в правила футболу

Міжнародна футбольна Асоціація (ФІФА) сьогодні проведе зустріч в Белфасті. На ній планують обговорити декілька цікавих нововведень в правилах футболу.

Як повідомляє football.ua, сьогодні представники ФІФА детально обговорять введення двох додаткових рефері. Кожен з них знаходитиметься за комірами, спостерігаючи за ситуацією в штрафній площі. Асистенти повинні підказувати головному судді, чи перетнув м'яч лінію воріт, а також допомагати у визначенні пенальті.

Можливо, рефері отримають право тимчасово видаляти футболістів. Якщо суддя вирішить, що фол не тягне на червону картку, але і жовта стане слабким покаранням, то він прибере з поля одного футболіста на деякий час.

Крім того, якщо гра переходить в додатковий час, то ФІФА може утвердіть положення, згідно якому командам дозволено провести додаткову заміну. Тобто, по суті, замін буде не три, а чотири.

Плюс можливе збільшення перерви між таймами до 20 хвилин, щоб була можливість отримати більше грошей від реклами на ТБ. Втім, варто відзначити, що всі ці питання знаходяться на стадії обговорення, тому до їх втілення в життя (якщо воно взагалі трапиться) може пройти дуже багато часу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: