16 листопада 2008, 08:11
Розмір шрифта: А А А

Україна — краща в боксерській Європі!

Україна — краща в боксерській Європі!, українські боксери, Георгій Чигаєв, Василь Ломаченко, Іван Сенай, Олександр Усик, Роман Капітоненко, Ліверпуль

Боксери України на чемпіонаті Європи в Англії виступили у фіналах з 100-процентною реалізацією.

Георгій Чигаєв в категорії до 51 кг з рахунком 5:0 переміг шведа Соломона Н`туве. Василь Ломаченко завоював золото перемігши у фіналі росіянина Амбрацумова — 7:1. Іван Сенай в категорії до 75 кг у фіналі відмінно провів третій і четвертий раунди, і добився перемоги над росіянином Максимом Коптяковим 9:4. Олександр Усик в категорії до 81 кг не залишив у фіналі шансів Сергію Корнєєву з Білорусії — 11:2.

Бронзовим призером чемпіонату Європи в Ліверпулі став також Роман Капітоненко.

Завоювавши 5 нагород, з яких 4 золоті, українська команда зайняла на чемпіонаті Європи в медальному заліку 1 місце.