Новини / Спорт / Українські бігунки завоювали бронзову медаль в естафеті 4х100 метрів на Олімпіаді
11 серпня 2012, 11:40
Розмір шрифта: А А А

Українські бігунки завоювали бронзову медаль в естафеті 4х100 метрів на Олімпіаді, Олімпійські ігри 2012, естафета, бронзова медаль

Українські бігунки завоювали бронзову Олімпійську медаль у жіночій естафеті 4х100 метрів на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні ввечері в п‘ятницю, 10 серпня.

Четвірка у складі Олесі Повх, Христини Стуй, Марії Ремень та Єлизавети Бризгіної показала в фінальному забігу результат 42,04 секунди.

«Золото» завоювали представниці США (40,82 сек.) З новим світовим рекордом, «срібло» — у дівчат з Ямайки.

За підсумками олімпійської п’ятниці України в медальному заліку посідає 20 місце. Наші спортсмени завоювали 3 золотих, 1 срібну та 7 бронзових медалей.