Новини / Спорт / Валентина Шевченко виграла лижну гонку на 30 км на Кубку світу
13 березня 2008, 08:13
Розмір шрифта: А А А

Валентина Шевченко виграла лижну гонку на 30 км на Кубку світу

Валентина Шевченко виграла лижну гонку на 30 км на Кубку світу, Валентина Шевченко, Кубок світу з лижних перегонів, лижні перегони, Клаудія Ністад, Астрід Якобсен

Українка Валентина Шевченко виграла гонку на 30 км в рамках етапу Кубка світу з лижних гонок, який проходить в норвезькому Голменколлені, повідомляє NEWSru.ua.

Друге місце зайняла Шарлота Калла (Швеція), а бронза дісталася німкені Клавдії Ністад.

В загальному заліку Кубка світу веде перед Вірпі Куйтунен (Фінляндія), яка в цій гонці фінішувала сьомою. В її активі 1325 очок. На другому місці знаходиться Астрід Якобсен з Норвегії (1115), на третьому — Шарлота Калла (1019).