Новини / Спорт / Україна подасть заявку на проведення Євробаскету-2015
6 липня 2011, 10:52
Розмір шрифта: А А А

Україна подасть заявку на проведення Євробаскету-2015

Україна подасть заявку на проведення Євробаскету-2015, Україна, чемпіонат Європи з баскетболу, Олександр Волков, Віктор Янукович, інфраструктура, спорт
Україна подасть заявку на проведення Євробаскету-2015

Україна підготує заявку на проведення в країні Чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році, повідомив голова Федерації баскетболу України, народний депутат Олександр Волков (фракція Партії регіонів).

«18 грудня (2011 року — ред.) Відбудеться вибір країни, яка прийматиме у себе цей турнір. Ми повинні представити нашу програму, проекти палаців спорту. Це буде дуже плідна та інтенсивна робота», — сказав він на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у вівторок, повідомляє прес-служба глави держави.

В. Янукович зазначив, що створення відповідної інфраструктури важливо, насамперед, для перемоги заявки Україною за право приймати Євробаскет-2015.

У свою чергу, А. Волков підкреслив, що Федерація баскетболу України готова розвивати не тільки баскетбольну інфраструктуру, а спортивну в цілому.

«Президент України та голова Федерації баскетболу України також обговорили питання, що стосуються збірних команд з баскетболу, проведення Чемпіонату України з цього виду спорту, а також розвитку дитячого баскетболу», — говориться в повідомленні прес-служби

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: