Новини / Технології / Facebook визнає, що 9% аккаунтів несправжні
3 серпня 2012, 10:25
Розмір шрифта: А А А

Facebook визнає, що 9% аккаунтів несправжні

Facebook визнає, що 9% аккаунтів несправжні, Facebook, аккаунти, інтернет-користувачі, соціальні мережі
Facebook визнає, що 9% аккаунтів несправжні

Майже 9%% аккаунтів у соціальній мережі Facebook є несправжніми або порушують правила сервісу. Такі дані наводяться в квартальному звіті соцмережі, наданому Комісії з цінних паперів і бірж США.

У звіті Facebook говориться, що щомісячна аудиторія соцмережі за станом на кінець червня 2012 року склала 955 млн користувачів. З них близько 4,8% аккаунтів є дублюючими, тобто створеними користувачами, вже зареєстрованими в соцмережі. Створювати більше однієї сторінки правила Facebook забороняють.

Крім того, соцмережа виділяє два типи «неправильних» аккаунтів. Сторінки, створені користувачами для свого бізнесу, організації або домашньої тварини, складають близько 2,4% від місячної аудиторії. Для перерахованих категорій замість звичайних аккаунтів Facebook рекомендує заводити публічні сторінки. Ще одним типом неправильних аккаунтів є сторінки, які використовуються для порушення правил сервісу, приміром, для розсилки спаму. Таких в соцмережі налічили півтора відсотки.

В березні 2012 року Facebook повідомляв про те, що число підробних або дублюючих аккаунтів складає від п’яти до шести відсотків. Проте відмінність свіжих даних з березневими пояснюється розширенням і уточненням категорій сторінок.

Щомісячна аудиторія соцмережі за рік зросла на 29%. Через мобільні пристрої в Facebook кожен місяць заходить 543 млн чоловік. Нагадаємо, відразу три топ-менеджери найбільшої у світі соціальної мережі Facebook, що відповідають за роботу з партнерами соцмережі та маркетинг, оголосили про своє швидке звільнення з компанії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

26 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: