Новини / Технології / Акція від SKODA24 викликала величезний інтерес у власників автомобілів SKODA
9 серпня 2011, 11:16
Розмір шрифта: А А А

Акція від SKODA24 викликала величезний інтерес у власників автомобілів SKODA

Акція від SKODA24 викликала величезний інтерес у власників автомобілів SKODA, Skoda, шкода, SKODA24, акція
Акція від SKODA24 викликала величезний інтерес у власників автомобілів SKODA

20-22 липня 2011 року по всій території України за участю офіційних дилерів SKODA пройшла акція від сервісної програми SKODA24

У рамках розвитку програми SKODA24 та з метою інформування своїх споживачів компанія «Єврокар», спільно з дилерською мережею SKODA в Україні, провела кампанію для всіх власників автомобілів марки Skoda. Промоутери SKODA24 вручали на дорогах по всій території Україні сувеніри і розповідали більше про можливості обслуговування автомобілів SKODA, спеціальні послуги, а також цілодобової сервісної підтримки.

Акція SKODA24 викликала величезний інтерес у власників автомобілів SKODA. Вони з задоволенням спілкувалися, фотографувалися з промоутерами, цікавилися умовами програми та іншими можливостями обслуговування своїх автомобілів.

SKODA24 — 0 800 500 023.

Довідка:
Програма «SKODA24» — це інтегровані в єдину систему головні цінності бренду, діючі сервісні і клієнтські програми, послуги, що надаються службами технічної та інформаційної підтримки. Клієнти дилерської мережі «Єврокар» завжди можуть використовувати необхідну їм у даний момент послугу або отримати вичерпну відповідь на питання, що виникли. Якість автомобілів SKODA, якість сервісного обслуговування, широкий спектр післяпродажних послуг і програм гарантують власникам SKODA безпека, комфорт і стабільність протягом всього часу володіння автомобілем.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Завтра українців просять на годину вимкнути світло

24 березня 2017, 18:38

Останні новини за сьогодні: