Новини / Технології / МТС продовжує акцію з необмеженим спілкуванням
9 серпня 2011, 12:41
Розмір шрифта: А А А

МТС продовжує акцію з необмеженим спілкуванням

МТС продовжує акцію з необмеженим спілкуванням, МТС, оператор зв'язку, акція
МТС продовжує акцію з необмеженим спілкуванням

Термін підключення до цієї акції тепер продовжений до 15 вересня. Акцією можуть скористатися нові та існуючі абоненти «МТС Передплати» тарифів «Супер МТС без плати за з‘єднання», «Супер МТС без плати за з’єднання ENERGY», а також абоненти «МТС Контракт».

Щоб скористатися умовами акції, абонентам «Передплати» необхідно підключити однойменну послугу «0 без обмежень», а контрактним абонентам — перейти в акційний тариф «Супер МТС 0 без обмежень».

Для підключення послуги «0 без обмежень» абоненту «Передплати» необхідно набрати на клавіатурі мобільного телефону комбінацію * 103 # і натиснути кнопку виклику. Вартість підключення становить 25 гривень. Надалі з основного грошового рахунку зніматиметься щоденна вартість користування послугою — 0,33 гривні.

У разі відсутності коштів на рахунку, надання послуги «0 без обмежень» буде припинено і автоматично поновиться при поповненні на будь-яку суму. Якщо абонент переходить на інший тариф (у назві якого відсутнє приставка «без плати за з'єднання») участь в акції також припиняється. Для відмови від участі в акції «0 без обмежень», досить набрати *103*0# і натиснути кнопку виклику.

Контрактні абоненти можуть перейти на тариф «Супер МТС 0 без обмежень», зателефонувавши на номер 111 і дотримуючись голосових підказок.

Підключення послуги «0 без обмежень» для абонентів «МТС Передплата» можливо тільки при активній послуги «Супер». Акція триває до 15 вересня 2011 року, а її умови діють до 30.11.2011 р.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Завтра українців просять на годину вимкнути світло

24 березня 2017, 18:38

Компанія МТС запустила електронний гаманець

15 лютого 2017, 10:02

Vodafone Україна відмовився від кількох тарифів

9 лютого 2017, 14:32

Останні новини за сьогодні: