Новини / Технології / LeCroy випускає новий аналізатор потоку послідовних даних
14 листопада 2007, 08:30
Розмір шрифта: А А А

LeCroy випускає новий аналізатор потоку послідовних даних

LeCroy випускає новий аналізатор потоку послідовних даних, осцилограф, LeCroy, потік послідовних даних
LeCroy випускає новий аналізатор потоку послідовних даних

Компанія LeCroy починає випуск нового аналізатора потоку послідовних даних із смугою пропускання 13 Ггц (4 кан., дискретизація 40 Ггц, пам’ять до 100 Мб).

Ця модель осцилографа розширює можливості фахівців з аналізу сучасних і перспективних протоколів передачі з швидкостями до 7 Гбс і має багато нових додаткових можливостей для тестування потоків послідовних даних і підключення до трактів (шинам).

Новинка одночасно забезпечує широку смугу пропускання до 13 Ггц для осцилографів реального часу, максимальну частоту дискретизації 40 Ггц і великий об‘єм пам’яті (до 100 Мб). Чотирьохканальний аналізатор реального часу виконаний на основі самої передової цифрової осцилографічної платформи, тому SDA 13000 має могутні можливості по аналізу потоків, якими відрізняється вся серія аналізаторів SDA від LeCroy. Це осцилографа в першу чергу відноситься до спостереження і дослідження електричних сигналів потоків послідовних даних систем передач, які працюють тактових частотах близьких до максимальних (на сьогоднішній день).

Осцилограф SDA13000 у поєднанні з технічними характеристиками нового диференціального пробника D13000PS (13GHz Differential Probe System) забезпечує нові можливості по виявленню аномалій і збоїв на фізичному рівні у високошвидкісному потоці даних, що дозволяє більш повно і глибоко аналізувати параметри сигналів протоколів передачі і шин.

LeCroy в SDA 13000 продовжив практику впровадження в чергові моделі технічної інновації режим Q-Scale. На відміну від традиційних вимірювальних підходів Q-Scale аналіз використовує альтернативний метод розділення компонентів джіттера, що дозволяє ідентифікувати їх точно, не відносячи до випадкових варіацій джіттера. Крім того, даний метод включає удосконалення, що використовують екстраполяцію «хвостів» гістограми джіттера, що підвищує точність, стабільність і скорочує час обчислень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: