Новини / Технології / Apple поліпшила захист базової станції AirPort Extreme
12 квітня 2007, 08:27
Розмір шрифта: А А А

Apple поліпшила захист базової станції AirPort Extreme

Apple поліпшила захист базової станції AirPort Extreme, базова станції, станція Airport Extreme, Apple, бездротова мережа
Apple поліпшила захист базової станції AirPort Extreme

Компанія Apple випустила оновлену версію програмного забезпечення для базової станції AirPort Extreme Base Station стандарту 802.11n.

Стандарт 802.11n теоретично забезпечує можливість передачі даних в бездротових мережах з швидкістю до 600 Мбит/с. В даний час розробка специфікації 802.11n повністю ще не завершена, проте багато компаній вже випускають устаткування, відповідне чорновому варіанту стандарту.

Спочатку чіп 802.11n в базовій станції Airport Extreme вартістю 180 доларів США деактивував. В кінці січня Apple розблоковувала можливість використання бездротового зв’язку 802.11n. Незабаром після цього з’ясувалося, що вбудоване програмне забезпечення Airport Extreme містить ряд недоробок.

Оновлення для Airport Extreme включає виправлення для помилки, яка дозволяла неавторизованим користувачам проглядати імена файлів на захищеному паролем USB-диску AirPort Disk, підключеному до базової станції. Крім того, Apple усунула недоробки, пов‘язані з реалізацією підтримки протоколу IPv6. Завантажити апдейти для базової станції можна звідси.

Варто додати, що не так давно стали відомі подробиці про торішній скандал, пов’язаний з безпекою засобів бездротового зв’язку портативних комп’ютерів Apple MacBook.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Стів Возняк вважає, що поруч з таким революційним продуктом буде стояти ім'я Tesla, а не Apple

30 травня 2017, 15:42

У мережі з'явилися зображення iPhone 8

19 травня 2017, 12:13

Останні новини за сьогодні: