Новини / Технології / Аварія на Нюрбургринзі обійшлася водієві в 15 тисяч євро
14 травня 2010, 13:51
Розмір шрифта: А А А

Аварія на Нюрбургринзі обійшлася водієві в 15 тисяч євро

Аварія на Нюрбургринзі обійшлася водієві в 15 тисяч євро, Нюрбургрин, автомобіль, ДТП
Аварія на Нюрбургринзі обійшлася водієві в 15 тисяч євро

У випадку ДТП водієві доведеться сплатити не тільки виклик евакуатора, карет швидкої допомоги (навіть у випадку, якщо ніхто не постраждав) або рятувального гелікоптера, а й ремонт огорож, відновлення газону, «таксі», яке доставить пасажирів розбитої машини за територію «Рингу», а також змив з траси розлитого бензину або масла.

У разі зіткнення автомобіля з огорожею водієві доведеться заплатити 150 євро за виклик ремонтних служб, за зняття пошкодженої огорожі (10 євро за метр) і її заміну (31 євро за метр), за видалення кожного стовпчика, до якого кріпляться бар'єри, та встановлення нового ( 5,1 і 39 євро за штуку відповідно), виклик автомобіля безпечноості (82 євро за 30 хвилин його роботи), а також за прибуття на місце і роботу евакуатора (190 і 85 євро відповідно). Найбільша сума стягується у випадку повного закриття треку на час рятувальних робіт — 1350 євро на годину.

Проїхати по легендарному 20-кілометровому Нюрбургринзі, де діють звичайні правила дорожнього руху, може будь-який бажаючий на будь-якому автомобілі чи мотоциклі, заплативши за одне коло 22 євро. Ця траса вважається однією з найнебезпечніших в світі:на ній понад 100 поворотів, 300-метрові перепади висот і майже немає зон безпеки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: