Новини / Технології / Безпека мобільних додатків: як захистити пристрій від зломів
4 вересня 2016, 15:40
Розмір шрифта: А А А

Безпека мобільних додатків: як захистити пристрій від зломів

Безпека мобільних додатків: як захистити пристрій від зломів, мобільні додатки, біометрична аутентифікація, безпека
Безпека мобільних додатків: як захистити пристрій від зломів

Згідно з нещодавнім опитуванням Evans Data, пріоритетом для розробників мобільних додатків є безпека. В цьому сенсі біометрична аутентифікація – ідеальний спосіб захисту користувачів.

36% респондентів забезпечують безпеку мобільних додатків за допомогою біометричної аутентифікації. Саме цей метод вони вважають найнадійнішим. 25% опитаних покладаються на апаратне шифрування, 18% відсоткам сподобалася аутентифікація через NFC. 14% вважають найбільш безпечним шифрування на пристроях програмними засобами.

Згідно з дослідженням, 39% розробників вважають, що безпека безпосередньо залежить від рівня додатка. На думку 28% респондентів, запорукою безпеки є надійна операційна система на мобільних пристроях. Втім, дослідження продемонструвало, що, швидше за все, для захисту користувачів розробники додатків будуть вдаватися до шифрування даних.

Незважаючи на таке очевидне вподобання розробниками біометрії, в технологічній компанії CEB сумніваються в перевагах цієї технології для аутентифікації і швидше довіряться старим-добрим паролям.

Поведінкова біометрія — нова альтернатива паролів. Можливість застосування нового типу біометрії вивчають у британській фінансовій установі Nationwide. Спільно з організаціями BehavioSec і Unisys компанія працює над алгоритмом, який відстежує унікальні особливості взаємодії користувача з його пристроєм: особливості набору тексту, перегляду слайдів і навіть утримування смартфона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  США хочуть збільшити Україні допомогу на безпеку

  2 травня 2017, 11:59

  За 2016 рік світовий дохід від мобільних додатків збільшився майже вдвічі

  16 квітня 2017, 14:32

  Останні новини за сьогодні: