Новини / Технології / Марка BMW розпочала тести гібридного спорткара
10 вересня 2010, 10:15
Розмір шрифта: А А А

Марка BMW розпочала тести гібридного спорткара

Марка BMW розпочала тести гібридного спорткара, BMW, БМВ, BMW 6 Series, БМВ 6 Series, спорткар, гібридна силова установка
Марка BMW розпочала тести гібридного спорткара

Кузов автомобіля покритий чорною матовою фарбою, його задня частина запозичена в купе 6 Series, а передня виконана в стилістиці концепт-кара Vision EfficientDynamics. Ця машина є прототипом нової спортивної моделі баварського бренду, яка вийде на ринок у 2012 році.

У порівнянні зі звичайним BMW 6 Series тестовий прототип має розширену колію, збільшені колісні арки, шини із зниженим опором коченню (їх ширина — 195 міліметрів), а також спеціальні колісні диски, що дозволяють зменшити аеродинамічний опір.

Судячи з відеороликів, розміщених на сайті, прототип оснащений гібридною силовою установкою і приводиться в рух електродвигуном (при русі не чути шум звичайного двигуна). Для підзарядки батарей, ймовірно, використовується звичайний бензиновий або дизельний агрегат.

У BMW мають намір випробувати в реальних дорожніх умовах гібридну силову установку, аналогічну тій, що була встановлена на концепт-карі Vision EfficientDynamics. Цей автомобіль вперше показали на моторшоу у Франкфурті восени минулого року. Він був оснащений 356-сильною гібридною силовою установкою, що включає в себе 1,5-літровий дизель, два електродвигуна (по одному на кожній осі), а також шестиступінчасту роботизовану коробку передач з двома зчепленнями.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Революція серед електромобілів: представлений автомобіль, який заряджається за 5 хвилин

14 березня, 12:55

BMW різко збільшить виробництво автомобілів за рахунок нових моделей

10 травня 2017, 16:03

Останні новини за сьогодні: