Новини / Технології / BMW представила автономний концепт з «живою геометрією» Vision Next 100 на честь свого століття (відео)
15 березня 2016, 10:21
Розмір шрифта: А А А

BMW представила автономний концепт з «живою геометрією» Vision Next 100 на честь свого століття (відео)

BMW представила автономний концепт з "живою геометрією" Vision Next 100 на честь свого століття (відео), BMW, Vision Next 100., концепт-кар, прототип
BMW представила автономний концепт з «живою геометрією» Vision Next 100 на честь свого століття (відео)

Компанія BMW представила оригінальний прототип, який отримав назву Vision Next 100. Концепт-кар, укомплектований системою автономного керування, присвячений сторіччю з дня заснування марки.

Прототип має два режими роботи – Boost і Ease. У першому випадку управління автомобілем передається водієві, а проекційний дисплей, що займає всю площу лобового скла, показує інформацію про швидкість і траєкторію проходження поворотів. Крім цього, при поганих погодних умовах і низькій видимості на екрані з’явиться інформація про транспортні засоби, що перетинають траєкторію руху Vision Next 100.

Режим Ease передбачає використання автопілота. В даному випадку крісла розгортаються таким чином, щоб водій і передній пасажир сиділи обличчям один до одного, а проекційний дисплей відображає ту інформацію, яка потрібна пасажирам, у тому числі розважальну. У BMW відзначили, що, за їхніми припущеннями, у майбутньому в автомобілях не використовуватимуться додаткові дисплеї, навіть незважаючи на розвиток гнучких екранів, зроблених з органічних світлодіодів.

Концепт-кар одержав 800 активних елементів трикутної форми, які розташовані як на кузовних панелях автомобіля, так і на центральній консолі. Технологія отримала назву Alive Geometry. Як зазначають в BMW, вона дозволяє з’єднати аналогові технології з цифровими». Рухомі елементи, можуть, наприклад, вказати водієві напрям наступного повороту або повідомити про необхідність перелаштуватися через зустрічний рух, дублюючи дані з проекційного дисплея.

BMW Vision Next 100 також оснастили бортовою електронікою, яка може підлаштовуватися під смаки водія і допомагати йому керувати автомобілем. Крім цього, машина може отримувати інформацію від інших учасників руху під час автономного водіння, а також попереджати пішоходів світловими сигналами про те, що вони можуть перейти дорогу.

Габаритна довжина прототипу дорівнює 4,9 метра, а висота – 1,37 метра. Таким чином, концепт-кар ідентичний по довжині BMW 5-Series, але на дев’ять сантиметрів нижчий від седана. Коефіцієнт лобового опору Vision Next 100 становить 0,18. При створенні концепт-кара в BMW використовували відновлювані матеріали або такі, які йдуть у переробку. Так, наприклад, карбонові деталі автомобіля зроблені з вуглепластику, що залишився від виробництва компонентів для інших машин.

Глава BMW Гаральд Крюгер зазначив, що Vision Next 100 – перший з чотирьох прототипів, об’єднаних однією тематикою. Інші концепт-кари будуть представлені мотоциклетним підрозділом компанії, а також марками Rolls-Royce і MINI.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

BMW різко збільшить виробництво автомобілів за рахунок нових моделей

10 травня 2017, 16:03

Читання на планшеті допоможе сфокусуватися на деталях

16 лютого 2017, 09:26

10 правил ефективної поведінки під час обшуку, або як перетворити його на краш-тест

25 січня 2017, 09:52

Останні новини за сьогодні: