Новини / Технології / Google буде боротися з випадковими натисканнями на смартфонах
17 грудня 2012, 12:35
Розмір шрифта: А А А

Google буде боротися з випадковими натисканнями на смартфонах

Google буде боротися з випадковими натисканнями на смартфонах, Google, рекламні банери, мобільні додатки, сенсорні кнопки
Google буде боротися з випадковими натисканнями на смартфонах

Компанія Google допрацювала графічні банери, які відображаються в мобільних додатках, щоб виключити випадкові кліки по рекламі, говориться в офіційному блозі.

Ненавмисні натискання на баннери в мобільних пристроях із сенсорними екранами іноді називають «проблемою товстого пальця». Натискання відбувається, коли користувач промахується та замість елемента додатка потрапляє пальцем по рекламному оголошенню.

Банери з картинками розміщуються в нижній частині екрана. Тепер якщо користувач зачепить пальцем верхню межу банера, поверх рекламної картинки відобразиться кнопка «Відвідати сайт». Реклама відкриється, тільки якщо користувач натисне ще й на кнопку.

Аналогічний захист від випадкових натиснень вже використовується в текстових банерах.

Google стверджує, що від нових банерів виграють як користувачі, яким не доведеться переглядати нецікаву рекламу, так і рекламодавці, з яких стягуються гроші за випадкові переходи. Дослідження, проведене компаніями Pontiflex і Harris Interactive, показало, що ненавмисними є до половини кліків по мобільних банерах.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Google простежить за тим, що ми купуємо в торгових центрах

25 травня 2017, 09:53

Останні новини за сьогодні: