Новини / Технології / У Росії борються з недобросовісними АЗС
9 серпня 2011, 11:31
Розмір шрифта: А А А

У Росії борються з недобросовісними АЗС

У Росії борються з недобросовісними АЗС, АЗС, Росія, паливо
У Росії борються з недобросовісними АЗС

Про це в інтерв'ю «Российской газете» розповів заступник керівника Федеральної антимонопольної служби Росії (ФАС) Анатолій Голомолзін.

Нововведення дозволить водіям звернутися зі скаргою до відповідних наглядових органів в тому випадку, якщо в чеку вказано більш якісне паливо, ніж воно є насправді. За словами Голомолзін, недобросовісні заправки можуть бути «покарані не тільки органами внутрішніх справ, але понести відповідальність за фактами недобросовісної конкуренції». Зокрема, на них планується накладати великі штрафи, «співмірні порушення».

Крім того, в даний час ФАС працює над законопроектом про ринкові ціноутворення, який вносить ряд поправок до Податкового кодексу. Документ пропонує відмовитися від разових істотних підвищень акцизів в 2012-2013 році. Як повідомлялося раніше, додаткові акцизи повинні були компенсувати поступове зниження транспортного податку, а потім і його повну відміну. Подорожчання палива повинно було проходити протягом трьох років — з 2011 по 2013 рік включно, щорічно планувалося піднімати ціну на один рубль.

Як зазначив Голомолзін, в 2011 році акцизи виросли на дві тисячі рублів за тонну палива, що призвело до значного подорожчання пального. Зокрема, з початку року вартість бензину збільшилася на 6-8 відсотків, відзначив представник ФАС. Згідно з інформацією «Росстату», в період з 1 січня по 1 серпня 2011 року ціни на бензин збільшилися на 11 відсотків.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Коли чекати візовий режим з РФ і як він буде працювати

29 травня 2017, 13:53

Порошенко назвав умови для відновлення нормальних відносин з Росією

27 травня 2017, 18:45

Укрзалізниця не збирається припиняти пасажирське сполучення з РФ

25 травня 2017, 16:32

Останні новини за сьогодні: