Новини / Технології / Компанія Nike спільно з ученими створила браслет для активації людини
27 січня 2012, 23:00
Розмір шрифта: А А А

Компанія Nike спільно з ученими створила браслет для активації людини

Компанія Nike спільно з ученими створила браслет для активації людини, активний спосіб життя, активний спосіб життя, браслет, браслет, активність, активність, Nike+ FuelBand, Nike+ FuelBand
Компанія Nike спільно з ученими створила браслет для активації людини

Легкий пристрій вимірює фізичні зусилля, які витрачає його власник протягом усього дня, і наочно відображає їх суму. Так браслет, за ідеєю, повинен підштовхувати ледарів до більшої рухливості, а зайнятим фітнесом або спортом — допомагати дозувати навантаження.

Апаратик Nike+ FuelBand створений компанією спільно з вченими з університету Арізони (ASU). Цей браслет оснащений вбудованим трехосним акселерометром, що фіксує всі переміщення зап‘ястя цілодобово.

Може здатися, що цих даних занадто мало, щоб достовірно судити про фізичні навантаження. Але фахівці розробили алгоритм, завдяки якому електроніка по типовим профілям прискорень розпізнає ходьбу й біг, танці і стрибки, підйом сходами або перенесення сумок, інтенсивні тренування в спортзалі і так далі.

Результати браслет відображає кількома способами. Його екран з 100 білих світлодіодів демонструє один з чотирьох показників: час доби, пройдені кроки, витрачені калорії та спеціально введену одиницю NikeFuel.

Остання представлена як універсальна міра активності людини, вона не залежить від статі або ваги, а просто підсумовує інтенсивність рухів. Саме вона, за задумом, повинна спонукати господаря приладу зайвий раз піднятися сходами, замість того щоб скористатися ліфтом.

Крім того, власник браслета може заздалегідь задати бажаний рівень навантажень на поточний день. Це стане в нагоді і звичайній людині, що їде в офіс, і спортсмену, який вирушив на тренування.

У міру того як набрані очки будуть наближатися до заповітної планки, на краю браслета почне рости смужка з 20 кольорових світлодіодів. Сигналізація переходить від червоного до жовтого та зеленого.

Прилад, що використовувався цілий день, наочно доніс до випробувачів нехитру, але важливу думку: гарні показники фізичної активності цілком можна накопичити за рахунок простих повсякденних дій. Якихось особливих походів у фітнес-центри не потрібно. Декілька раз розім’ятися посередині робочого дня або прогулятися в магазин за пару зупинок автобуса — теж непогано.

Браслет випускається в трьох варіантах за діаметром — 147, 172 та 197 міліметрів. Товщина його складає від 16 мм в районі екрану до 19 мм в районі защепки. Плюс в комплекті йдуть невеликі додаткові ланки для більш тонкої підгонки під руку. Вага приборчика коливається від 27 до 35 грамів. Запасу енергії в батареї вистачає на чотири дні роботи.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Депутати Європарламенту закликали Київ відмовитися від е-декларування для борців з корупцією

5 травня 2017, 12:09

Замурували ще п’ять відділень російських банків

3 квітня 2017, 15:20

Відділення Ощадбанку тимчасово розблокують

27 березня 2017, 18:56

Українці зможуть прибирати сміття організовано

16 березня 2017, 08:34

Останні новини за сьогодні: