Новини / Технології / Українсько-білоруський кордон буде пропускати більше автомобілів
19 липня 2011, 11:20
Розмір шрифта: А А А

Українсько-білоруський кордон буде пропускати більше автомобілів

Українсько-білоруський кордон буде пропускати більше автомобілів, межа, пропускний пункт, митниця
Українсько-білоруський кордон буде пропускати більше автомобілів

Триває процес розвитку міжнародного автомобільного пропускного пункту «Нові Яриловичі» на українсько-білоруському кордоні.

Мета реконструкції — збільшити пропускну спроможність майже вдвічі, до 5000 автомобілів на добу, — розповів АвтоПорталу начальник Чернігівської митниці Денис Пудрика. Введення цього об‘єкту в експлуатацію заплановано на кінець поточного року.

Протягом 2010 року були виконані роботи на суму близько 23 млн. грн. На цей рік заплановано виділити ще 14,2 млн. в рамках Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Готовність об’єкта на даний момент складає 60%, залишилися внутрішні роботи і технічне оснащення.

На сьогодні цей міжнародний автомобільний пропускний пункт протягом доби перетинають близько 2000 легкових автомобілів, 100 автобусів і 250 вантажівок. Для цього діють 8 смуг руху (по чотири на в'їзд і виїзд) — окремі для різних видів транспорту. Митний контроль здійснюється спільно з прикордонниками, причому без виходу пасажирів з транспортного засобу. Вся інформація заноситься у відповідні бази даних.

Після завершення реконструкції в «Нових Яриловичі» запрацюють ще 8 смуг для перетину кордону. На сьогодні побудовані вже 3 корпусу: адміністративний, оглядового (для огляду вантажних автомобілів) і службовий. На пункті заплановано встановити нове обладнання:камери відеоспостереження (які будуть зчитувати номери автомобілів) і рентгенустановки (для огляду підозрілого вантажу).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Анонімно 31 травня 2012, 11:17 ссылка
    Прошло больше года, а на таможне ничего не изменилось. Постоянные очереди, никаких упрощений для украинских машин.Стоят в очереди со всеми остальными, минимум 1,5 часа, на лето вообще кошмар, представить страшно.Ана соседней белоруской таможне беларусские машины проезжают по зеленому коридору, предьявляя только паспорт за 5 минут.Украинцы и здесь стоят, хотя меньше чем на Украине.Обидно за такое отношение к своим гражданам!
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Аеропорт «Бориспіль» запускає термінал F — ряд авіакомпаній вже в нього «перебираються»

12 березня, 08:21

В Україну не пропускають тільки контрафактний товар

31 травня 2017, 10:22

Податківці почали обшукувати всі посилки українців

25 травня 2017, 14:02

Останні новини за сьогодні: