Новини / Технології / Автомобілі General Motors будуть передбачати дії водіїв
28 жовтня 2016, 08:31
Розмір шрифта: А А А

Автомобілі General Motors будуть передбачати дії водіїв

Автомобілі General Motors будуть передбачати дії водіїв, General Motors, штучний інтелект Watson, система OnStar, передбачення  дій  водія
Автомобілі General Motors будуть передбачати дії водіїв

General Motors уклав з компанією IBM договір про використання в своєму супутниковому сервісі OnStar штучного інтелекту Watson.

“Суперкомп’ютер” дозволить машинам передбачати дії водія, орієнтуючись на його звички і базу даних з великою кількістю різноманітної інформації – від розташування парковок до повідомлень про пробки на дорогах.

Наприклад, штучний інтелект Watson зможе через мультимедійну систему машини або смартфон нагадати батьку, який виходить з роботи, про те, що він повинен заїхати за дитячим харчуванням для дитини, або ж порекомендувати кращі ресторани водієві, який вперше приїхав в те чи інше місто.

Крім того, OnStar і Watson зможуть шукати найбільш зручні і дешеві паркувальні місця, дозволить водіям оплачувати покупки прямо в машині і під’їжджати на видачу товару в потрібний час, а також розплачуватися за заправку, не виходячи з машини. Партнерами проекту вже стали паливна компанія ExxonMobil, платіжна система MasterCard і енциклопедія парковок Parkopedia.

Система OnStar з штучним інтелектом від IBM з’явиться в машинах General Motors в 2017 році. Після оновлення сервіс буде називатися OnStar Go.

GM встановлює в свої машини супутникову систему OnStar протягом двадцяти років. Спочатку вона працювала тільки як система екстреного оповіщення. Згодом концерн впровадив в систему безліч додаткових функцій – наприклад, в 2016 році був запущений сервіс Proactive Alerts, що аналізує стан автомобіля і повідомляє водієві про можливі майбутні поломки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Рейтинг найуспішніших бізнес-леді очолила генеральний директор General Motors

20 вересня 2015, 21:24

Останні новини за сьогодні: