Новини / Технології / Bugatti Galibier чекає на схвалення від Volkswagen
1 листопада 2011, 10:49
Розмір шрифта: А А А

Bugatti Galibier чекає на схвалення від Volkswagen

Bugatti Galibier чекає на схвалення від Volkswagen, Volkswagen, Фольксваген, Bugatti Galibier, Бугатті Галібіер, виробництво моделі, Wolfgang Durheimer, Вольфганг Дюрхеймер
Bugatti Galibier чекає на схвалення від Volkswagen

Вперше Bugatti Galibier був представлений у вересні 2009 року. Але до цих пір цей розкішних ідеал автомобіля демонструвався публіці тільки в якості концепту. Але цієї осені концерн Volkswagen, що володіє маркою, оголосив про можливість виробництва моделі.

Позитивне рішення має бути озвучене докінця 2011 року, і практично відразу почнеться його серійне виготовлення. За заявою Вольфганга Дюрхеймера (Wolfgang Durheimer), керівника Bugatti, Galibier знаходиться «у другій половині стадії проектування» і додав, що швидше за все остаточний варіант буде представлений VW Group перед Різдвом.

«Я пропоную продовжити розробку моделі, до якої будуть внесені значні зміни відрізняють її від первісної концепції», сказав Дюрхеймер. «Дизайн буде відрізнятися, особливо це торкнеться задньої центральної стійки, буде удосконалюватися спосіб посадки на задні сидіння, так само як і місце для ніг і загальна ергономіка, автомобіль буде трохи довшим, а потужність двигуна буде принаймні складатися з чотирьох цифр». Спочатку був запропонований двигун потужністю з 912,5 к.с. з подвійним наддувом, але зараз, швидше за все, буде встановлюватися версія квадротурбірованого W16, запозиченого у Veyron, який розвиває 1000,7 к.с.

Рішення про внесення змін було прийнято після оцінки Galibier потенційними клієнтами, з якими пан Дюрхеймер повністю згодний. «Половина власників Veyron вже бачили Galibier, - сказав він. — Ви як і раніше упізнаєте концепт, але тепер я можу бути впевнений в цьому дизайні на 100%».

Якщо Bugatti Galibier буде схвалений, він з'явиться у продажу на початку 2013 року, з цінником близько 1 мільйона євро.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Євросоюз змінює правила продажу автомобілів

31 травня 2017, 16:46

Останні новини за сьогодні: