Новини / Технології / Годинник на технології електронного чорнила від Art Technology
23 травня 2009, 08:36
Розмір шрифта: А А А

Годинник на технології електронного чорнила від Art Technology

Годинник на технології електронного чорнила від Art Technology, електронне чорнило, Kindle, Sony Reader, Art Technology, електронна книга, годинник
Годинник на технології електронного чорнила від Art Technology

Чорно-біле електронне чорнило вже практично стало синонімом електронних пристроїв для читання книг, таких як Kindle і Sony Reader. Але зараз компанія Art Technology переселила технологію електронного чорнила на годинник. Це дозволило створити цифровий годинник з викривленою поверхнею дисплея.

Дисплеї з електронним чорнилом E Ink це електрофоретічеськие дисплеї, які споживають дуже мало енергії, не вимагають підсвічування і їх легко читати під сонячним світлом. Дисплеї E Ink використовуються практично в кожному електронному пристрої для читання електронних книг.

 

На даний момент, годинник від Art Technology – це єдиний приклад використання дисплеїв електронного чорнила в наручному годиннику. Годинник, під назвою Phosphor, є водостійким. У решті характеристик вони досить скромні – годинник мають всього 5 різних режимів, включаючи цифровий час, аналоговий час, режими дати, будильника і календаря.

Дисплей не оновлюється миттєво, йому потрібно якийсь час для зміни картинки, особливо при перемиканні режимів. Ще один недолік цього годинника – це те, що в них немає підсвічування, а це робить неможливим використання годинника в темних приміщеннях. Звичайний аналоговий годинник часто має стрілки з люмінесцентними позначками, що дозволяє бачити їх навіть в темноті. З годинником Phosphor (не дивлячись на їх назву) так не вийде.

 

Дисплеї з електронним чорнилом стоять не дешевше за ЖК-дисплеї, але компанія Art Technology сподівається завоювати покупців незвичністю годинника. Вартість годинника Phosphor складе від $175 до $195 залежно від ремінця. Поки що придбати їх можна тільки через сайт компанії.( http://www.phosphorwatches.com/phosphorwatches/)

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: