Новини / Технології / Chevrolet Volt: це був обман
12 жовтня 2010, 14:39
Розмір шрифта: А А А

Chevrolet Volt: це був обман

Chevrolet Volt: це був обман, GM, електрокар, Chevrolet Volt, Шевроле Вольт, Chevrolet, Шевроле, Toyota Prius, Тойота Пріус, Nissan Leaf, Ніссан Ліф
Chevrolet Volt: це був обман

Протягом останніх трьох років представники GM вводили громадськість в оману, і насправді цю модель не можна повною мірою назвати електрокаром. По суті, він належить до ставших вже звичними гібридних автомобілів. І ніякого технологічного прориву.

Власне, про те, що Volt оснащений не тільки електродвигуном, а ще й бензиновим двигуном, було відомо з самого початку. Але, як пояснювали в GM, автомобіль має досить цікаву конструкцію: тяга на колеса йде виключно від електродвигуна, і його акумулятори слід заряджати від міської електромережі, як в електрокарів. А двигун внутрішнього згоряння потрібен як резервне джерело енергії для збільшення запасу ходу: він не має прямого зв'язку з колесами і здатен лише обертати генератор, щоб поповнювати періодично заряд батарей. Ось це і виявилося брехнею.

Як розкрили журналісти, на високих швидкостях бензиновий двигун вступає в дію і передає тягу безпосередньо на колеса. І в технічній начинці автомобіля набагато більше спільного з Toyota Prius, ніж з істинним електрокаром Nissan Leaf. Здавалося б, яка різниця?

За кордоном цю новину сприйняли досить серйозно. По-перше, багато хто там зацікавленей в покупці повноцінного електрокара, тому що прагнуть їздити на самих екологічно чистих машинах, і гібридні моделі в цьому плані є не найкращим рішенням. А по-друге, для покупців істинних електрокарів передбачені значні податкові пільги (7500 доларів у США), і чи може Chevrolet Volt бути віднесений до цієї категорії — тепер під питанням.

Chevrolet Volt (Шевроле Вольт)

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: