Новини / Технології / Діагностика легкових автомобілів за німецькими стандартами: тепер в Україні!
12 жовтня 2010, 08:31
Розмір шрифта: А А А

Діагностика легкових автомобілів за німецькими стандартами: тепер в Україні!

Діагностика легкових автомобілів за німецькими стандартами: тепер в Україні!, Автологістика, ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ, Лабораторія технічних експертиз
Діагностика легкових автомобілів за німецькими стандартами: тепер в Україні!

Технічна справність транспортного засобу є одним з основних факторів, що впливають на безпеку водія і його пасажирів. Дотримання правил дорожнього руху, а також своєчасна достовірна діагностика автомобіля вносять істотний внесок у справу забезпечення безпеки на дорогах України?

8 жовтня в Києві відбулося офіційне відкриття першої «території безпеки» для всіх автовласників — Лабораторії технічних експертиз «Автологістика», що спеціалізується в сфері діагностики та оцінки легкових автомобілів.

З метою забезпечення світових стандартів у сфері діагностичних послуг і технічних експертиз, Лабораторія була створена в партнерстві з відомим німецьким товариством технічного нагляду, компанією T Ь V NORD Mobilitat GmbH & Co. KG, www.tuev-nord.de, яке вже понад 125 років встановлює стандарти у сфері ліцензування транспортних засобів, здійснення різних видів сервісів для легкових автомобілів у більш ніж 70 країнах Європи, Азії, Африки та Америки.

Відоме в Європі як одне з перших товариств технічного нагляду, компанія TЬV NORD Mobilitat GmbH & Co.KG сьогодні представлена в Данії, Фінляндії, Швеції, США, Греції, Італії, Туреччині, Китаї. Успішно відкривши на початку 1990-х років серію представництв у країнах Східної Європи (Польщі, Естонії, Латвії, Росії), компанія TЬV NORD Mobilitat GmbH & Co. KG доповнила список партнером в Україні.

У рамках офіційного відкриття компанії підписали Договір про технічне співробітництво. Дана подія досить знаменна для автомобільного ринку України.

Зважаючи на стрімкий розвиток автомобільних технологій в останні роки значно збільшилася кількість автомобілів, оснащених складними електронними системами. Безпека водія та його пасажирів сьогодні залежить не тільки від чіткого дотримання ними правил дорожнього руху, але також від своєчасної та достовірної діагностики технічного стану автомобіля.

На прес-конференції, яка відбулася в рамках офіційного відкриття, Аксель Ріхтер, представник TЬV NORD Mobilitat GmbH & Co.KG, Інго Албес, представник TЬV NORD відзначили важливість соціальних місій, які спільне з Лабораторією партнерство в області діагностики легкових автомобілів впроваджує на території України — це перш за все, технічна справність транспортних засобів, безпечний рух на дорогах, а також неоціненний внесок в захисит навколишнього середовища.

Керуючись досвідом німецьких партнерів, Лабораторія технічних експертиз «Автологістика» надає комплекс діагностичних послуг і технічних експертиз, чітко дотримуючись визнаних світових стандартів, приділяючи величезну увагу питанням якості, достовірності діагностики та оцінки автомобілів.

Комплекс послуг включає в себе діагностику автомобілів при проходженні щорічного технічного огляду, з оформленням Протоколу для пред‘явлення в ДАІ, оцінку і визначення ринкової вартості автомобілів, перевірку технічного стану заставних банківських автомобілів, визначення вартості відновлювального ремонту автомобілів після ДТП для страхових компаній.

Також в ході прес-конференції Назаренко Олег Юрійович, Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), відзначив широкі перспективи співпраці з Лабораторією технічних експертиз «Автологістика», на базі якої в майбутньому планується створення органу з сертифікації транспортних засобів на території України.

Гостру необхідність і своєчасність появи такого роду сервісу на ринку України відзначив Доброход Сергій Олександрович, Глава Адміністрації автомобільного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України, який висловив надію, що завдяки чесній діагностиці легкових автомобілів значно зменшиться відсоток аварійності на дрогах України.

Новітні технології діагностики, об‘єктивні критерії оцінки і абсолютна прозорість процедури дозволяють компанії видавати експертний висновок по кожному автомобілю, незаперечна на ринку. Високі стандарти якості, які в своїй роботі регламентує Лабораторія, зазначив Генеральний директор ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна», Адаменко Олександр Якович, який вручив в ході прес-конференції, Чеснову Антону Олександровичу, директору Лабораторії, Сертифікат якості ISO 9001:2008.

«Група компаній «Автологістика», до складу якої входить Лабораторія, на сьогодні є національним лідером на ринку перевезень і логістики автомобілів. Я впевнений, що Лабораторія технічних експертиз «Автологістика» у партнерстві з настільки авторитетним і визнаним у світі товариством технічного нагляду як TЬV NORD Mobilitat GmbH& Co. KG, у сфері діагностики і оцінки автомобілів, а також якості обслуговування клієнтів, безсумнівно, набуде статус лідера на автомобільному ринку України»  — Зазначив Гайдай Павло Дмитрович, Голова наглядової ради Групи компаній «Автологістика».

Окрему увагу компанія приділяє високої кваліфікації фахівців Лабораторії, кожен з яких в обов’язковому порядку пройшов 13-і тижневий курс навчання від провідних фахівців компанії TЬV NORD Mobilitat GmbH & Co. KG. У рамках відкриття також відбулося урочисте вручення атестаційних Сертифікатів фахівцям Лабораторії, які успішно пройшли екзаменаційне тестування.

«Роботу Лабораторії ми збудували на трьох китах: ноу-хау європейського партнера, обладнанні світових лідерів-виробників, першокласному штаті фахівців, що стало гарантом надання послуги високого рівня» — доповнив Чеснов Антон Олександрович, Директор ТОВ «Лабораторія технічних експертиз «Автологістика».

У своїй роботі Лабораторія застосовує обладнання визнаних світових лідерів-виробників Bosch і Maha, що дозволяє звести до мінімуму вплив людського фактора на результати діагностики і забезпечити високу пропускну здатність станції, обслуговуючи 42 автомобілі на день.

По закінченню прес-конференції усім гостям було продемонстровано роботу діагностичної лінії, в ході якої кожен зміг більш детально ознайомитися з усіма етапами діагностики.

Сьогодні Лабораторія представлена однією діагностичною станцією в Києві. У майбутньому планується розвиток мережі авторизованих станцій по всій території Україні.

Лабораторія технічних експертиз «Автологістика» — це достовірна інформація про минуле, сьогодення і майбутнє Вашого автомобіля, а також запорука Вашої безпеки на дорозі.

Довідка: група компаній «Автологістика», головним підприємством якої є однойменна фірма, — найбільший в Україні оператор в області логістики, перевезення, зберігання, портового супроводу і митного оформлення автомобілів.Група компаній надає повний комплекс послуг з доставки автомобілів від виробництва до регіональних дилерських центрів в Україні, Росії і Казахстані, володіє спеціалізованим термінальним комплексом, оперує найбільшим в Україні парком сучасних автовозів, забезпечує перевалку автомобілів через морскі порти України, виконує залізничні перевезення, надає ряд супутніх експедиційних послуг і технічних сервісів. За 2007-2009 року група компаній забезпечила перевезення більш ніж 200 000 нових автомобілів, співпрацюючи з багатьма відомими міжнародними автомобільними брендами.

Довідка:компанія (Німеччина) - відоме німецьке товариство технічного нагляду з більш ніж ста двадцяти п'яти річною історією розвитку. Офіційний девіз групи компаній: «TЬV NORD — making our world safer?», що в буквальному перекладі означає «Роблячи наш світ безпечніше?». Товариство представлене у більш ніж 70 країнах Європи, Азії, Африки та Америки. Компанія надає послуги з ліцензування транспортних засобів та видачі водійських посвідчень, здійснює різні види сервісів для легкових автомобілів. Тільки в північній Німеччині працює 220 діагностичних станцій. Дані сервіси включають в себе експертні оцінки технічного стану автомобіля, консультації для автомобілебудівних компаній, консалтингові та маркетингові послуги для відділів і сервісних центрів з обслуговування клієнтів автосалонів, лізингових компаній, а також компаній, що надають автомобілі в оренду. Серед клієнтів компанії автошколи, страхові компанії, автомобільні імпортери та понад 1,5 мільйонів водіїв.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Вітаміни для машини» — нова сервісна акція від УкрАВТО

7 квітня 2011, 14:40

Підготуй свій Audi до весняно-літнього періоду

7 квітня 2011, 10:51

Весняна комплексна діагностика автомобіля

6 квітня 2011, 15:14

Останні новини за сьогодні: