Новини / Технології / В Skype додали підтримку російської мови для синхронного перекладу мови під час голосових і відеодзвінків
11 жовтня 2016, 19:28
Розмір шрифта: А А А

В Skype додали підтримку російської мови для синхронного перекладу мови під час голосових і відеодзвінків

В Skype додали підтримку російської мови для синхронного перекладу мови під час голосових і відеодзвінків, Компанія Microsoft, платформа Microsoft Translator, skype, синхронний переклад
В Skype додали підтримку російської мови для синхронного перекладу мови під час голосових і відеодзвінків

Компанія Microsoft включила російську мову в каталог підтримуваних мов перекладача Skype і ряду інших продуктів на базі платформи Microsoft Translator. Російська став дев‘ятим мовою, доступною користувачам Skype по всьому світу для синхронного перекладу мови під час відеодзвінків. Таким чином, на сьогоднішній день Skype Translator підтримує російська, англійська, іспанська, китайська (мандарин), італійська, французька, португальська (бразильський), німецький і арабську мови при здійсненні голосових дзвінків, а також більше 50 мов при обміні миттєвими повідомленнями.

Скористатися новими перевагами Skype Translator можуть володарі персональних комп’ютерів на операційній системі Windows 7 і вище. Skype Translator інтегрований в стандартний десктопное додаток Skype для Windows. Користувачам пристроїв на базі операційної системи Windows 10 Anniversary Update нова функціональність буде доступна автоматично в «попередньою версією програми. Користувачам пристроїв на базі операційних систем більш ранніх версій необхідно в діалоговому вікні розмови з випадаючого мовного меню Skype Translator (під іконкою «глобуса»), знайти і вибрати російську мову.В основі Skype Translator лежить технологія машинного навчання. Це означає, що сервіс самостійно вдосконалюється по мірі використання, і чим більше людей використовують його для спілкування один з одним, тим вище якість перекладу. Російськомовна функціональність перекладача Skype стала доступна завдяки оновленню платформи Microsoft Translator — хмарного сервісу автоматичного машинного перекладу Microsoft. Microsoft Translator існує як самостійний продукт і є платформою для лінгвістичних надбудов для ряду інших продуктів і сервісів корпорації.

Функціональність російськомовного мовного перекладу сьогодні стає доступною також у Translator on Bing; додатках Microsoft Перекладач для Android і Apple iPhone, планшетів, годин і Amazon Kindle; в Microsoft Translator Speech API.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Microsoft створила додаток для контролю за водієм

3 січня 2017, 19:30

Наступного тижня Microsoft запустить конкурента Slack. Він буде називатися Microsoft Teams

26 жовтня 2016, 18:31

Останні новини за сьогодні: