Новини / Технології / Вчені створили пристрій для керування технікою «силою думки»
9 лютого 2016, 18:59
Розмір шрифта: А А А

Вчені створили пристрій для керування технікою «силою думки»

Вчені створили пристрій для керування технікою "силою думки", вчені, мікроскопічний пристрій, сила думки, клінічні випробування
Вчені створили пристрій для керування технікою «силою думки»

Вчені з університету Мельбурна сконструювали мікроскопічний пристрій, що дозволяє управляти електронними пристроями «силою думки». Результати роботи представлені в журналі Nature Biotechnology.

За словами авторів дослідження, пристрій імплантується в мозок через кровоносні судини: електродна матриця в спеціальному контейнері доставляється до потрібної області мозку, де потім реєструє активність нейронів. Він являє собою крихітну трубку, яку хірурги раніше вводили в кровоносні судини для поліпшення кровотоку.В експериментах з вівцями вчені вставляли пристрій тваринам у мозкову вену, розташовану над рухової областю кори головного мозку. Там його фіксували електричні сигнали моторних нейронів. Протягом усього експерименту, що тривав 190 днів, здоров'я тварин залишалося хорошим.

Надалі вчені планують провести клінічні випробування на людях. У разі їх успішного завершення пристрої зможуть використовувати, як засоби контролю над машинами. Дослідження проведено за фінансової підтримки агентства перспективних оборонних науково-дослідницьких проектів (DARPA), що входить до складу Міноборони США.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Створювати паливо з води навчилися вчені з США

14 березня 2017, 19:33

Фінські вчені створили екологічний пластик із золи

1 березня 2017, 10:11

Британські вчені кинули виклик Ейнштейну

29 листопада 2016, 10:11

Останні новини за сьогодні: