Новини / Технології / Samsung створила домашнього робота прибиральника
8 листопада 2009, 11:10
Розмір шрифта: А А А

Samsung створила домашнього робота прибиральника

Samsung створила домашнього робота прибиральника, Samsung Electronics, робот прибиральник, вологе прибирання, підлога
Samsung створила домашнього робота прибиральника

Південнокорейська Samsung Electronics представила свою нову розробку — автономного домашнього робота-прибиральника, здатного прибирати підлоги у всій квартирі або навіть будинку

Новий робот Tango може проводити сухе і, або вологе прибирання майже на будь-якій домашній поверхні — килимах, плитці, паркеті, ламінаті або різних полімерних покриттях.

Нагадаємо, що раніше Samsung також представляла різні моделі роботизованих пилососів, проте про Tango в Samsung говорять, що це все ж таки не просто побутовий прилад, а більшою мірою штучний інтелект. З технічної точки зору Tango базується на платформі робота Samsung Hauzen, випущеного на початку 2008 року.

На відміну від свого попередника, у Tango збільшений термін роботи від батарей, покращена ергономіка і інші удосконалення. Усередині Tango розташована повноцінна кольорова камера з частотою роботи 30 кадрів в секунду. По всьому корпусу робота розташовано майже півтора десятки сенсорів, що допомагають роботові огинати перешкоди у вигляді дверей, меблів або кутів.

Що стосується прибирання, що робот може або просто пропилососити підлогу або іншу поверхню, або зробити вологе прибирання, правда, для цього його доведеться спочатку заправити спеціальним шампунем і налити теплої води в корпус.

У Samsung говорять, що Tango — це комерційний продукт, який продаватиметься на світовому ринку. Ціна робота складе від 425 до 600 дол., повідомляє CyberSecurity.ru

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Останні новини за сьогодні: