Новини / Технології / У аеропорту Ліверпуля дихання пасажирів перетворюють на біопаливо
8 лютого 2009, 08:15
Розмір шрифта: А А А

У аеропорту Ліверпуля дихання пасажирів перетворюють на біопаливо

У аеропорту Ліверпуля дихання пасажирів перетворюють на біопаливо, паливо, біопаливо, газ, дихання, Origo Industries, аеропорт Джона Леннона, пасажири
У аеропорту Ліверпуля дихання пасажирів перетворюють на біопаливо

У аеропорту дихання пасажирів перетворюють на біопаливо

Аеропорт Джона Леннона в Ліверпулі незабаром стане першим в світі місцем, де буде використана новітня технологія що дозволяє перетворювати на біопаливо дихання пасажирів.

Eco-box, розроблений компанією Origo Industries, уловлюватиме вуглекислий газ, що видихається людьми, і перетворювати його на паливо для систем опалювання і транспорту аеропорту.

Спочатку Eco-box розроблявся для скорочення викидів вуглекислого газу транспортними засобами. Принцип роботи приладу досить простий: він уловлює вуглекислий газ за допомогою фото-біореактора, де той служить сировиною для водоростей, що створюють біомасу. Отримана біомаса потім очищається і перетворюється на біопаливо.

«Проект по введенню системи в аеропорту — це лише рання проба системи, яка згодом може значно вплинути на те, як компанії отримують паливо і стежать за викидами парникових газів», — заявив виконавчий директор і засновник Origo Industries Айан Х'юстон.

Установка систем почалася в січні, а метою пілотного запуску проекту є отримання 24 000 галонів палива, а також обігрів і забезпечення гарячою водою всього аеропорту. Згодом компанія планує наростити потужність системи до 800 галонів біопалива в день (близько 290 000 галонів палива в рік).

Origo Industries планує не мало не багато, а провести революцію в області палива з урахуванням змін клімату. У найближчих планах компанії — розробити систему для отримання біопалива авіаційної якості. Ціна системи не розголошується, але із заяв компанії виходить, що окупиться вона протягом року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Куди українці дешево полетять цього літа

22 травня 2017, 17:23

У перший день безвізу українці рвонуть в ЄС – Держприкордонслужба

20 травня 2017, 15:57

Останні новини за сьогодні: