Новини / Технології / Ефективність сонячних батарей зросла на чверть
1 квітня 2008, 11:11
Розмір шрифта: А А А

Ефективність сонячних батарей зросла на чверть

Ефективність сонячних батарей зросла на чверть, 1366 Technologies, сонячна батарея, електроенергія, кремній, Массачусетський технологічний інститут
Ефективність сонячних батарей зросла на чверть

Американська компанія 1366 Technologies повідомила, що виготовила елемент сонячної батареї, який здатний виробляти на 27% більше електроенергії, чим наявні аналоги. Потенційно ця розробка здатна значно понизити вартість сонячних батарей і підвищити привабливість сонячної енергетики, пише CyberSecurity.

За даними видання Washington Profile, новий елемент виготовлений з полікрісталінового кремнію — подібні елементи приблизно на 20% дешевше виготовлених з монокрісталінового кремнію (останні продуктивніші). Отже, масове виробництво сонячних батарей за цією технологією здатне привести до значного зменшення вартості енергії. Нині вартість одного елементу складає приблизно $2.10 за 1 Вт електрики, що генерується. Використання нової технології може знизити ціну $1.65-1.30. Таким чином, сонячна електрика практично порівняється за вартістю з електроенергією, проведеною за рахунок спалювання вугілля.

Цей елемент був вперше розроблений в лабораторії Массачусетського Технологічного Інституту, винахідник став одним із засновників компанії-виробника.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: