Новини / Технології / Smart TV — еволюція домашніх розваг
6 липня 2011, 11:23
Розмір шрифта: А А А

Smart TV — еволюція домашніх розваг

Smart TV - еволюція домашніх розваг, Smart TV, телевізор, Samsung, Самсунг
Smart TV — еволюція домашніх розваг

Напевно, багато хто з нас чули про нові функції телевізорів — Smart TV. Але не всі, ймовірно, уявляють, наскільки революційним є це нововведення, наскільки воно змінює уявлення про домашніх медіа-розвагах.

Зараз всі виробники намагаються впровадити у свої телевізори ті чи інші можливості Smart TV. Найбільш повно Smart TV функції втілені в модельному ряду телевізорів Samsung 2011 року. Як багаторічний лідер на світовому ринку телевізорів, Samsung змушений «бігти» швидше за конкурентів, щоб зберегти свою провідну позицію. Досить сказати, що всі телевізори Samsung з діагоналлю від 40 дюймів у 2011 році обзаведуться можливостями Smart TV. Напевно, на цей критерій будуть рівнятися і всі інші ключові виробники телевізорів у світі.

Але що ж дає Smart TV звичайному телеглядачеві? Як це не дивно, але новий телевізор дарує неймовірну інформаційну та комунікативну свободу, в деякій мірі навіть замінюючи комп‘ютер. Завдяки вбудованому Wi-Fi модулю телевізор Smart TV підключається до домашньої мережі. Або навіть прямо до Wi-Fi пристроїв, які підтримують Direct-підключення: це можуть бути планшети, смартфони, ноутбуки, фотоапарати та інша цифрова техніка, що підтримує протокол спільної роботи DLNA.

Smart TV

Можливості Smart TV розширюють користувача комунікації, виводячи телеглядача із замкнутого кола мовної сітки телеканалів і ставлячи на перший план можливості перегляду відео за запитом.

Наприклад, в Smart TV Samsung передбачена пошукова функція Search All, яка допоможе здійснити пошук по вмісту як будь-якого підключеного до телевізора пристроїю так і дає можливість вести пошук в мережі Інтернет.

Ще більш цікаве нововведення — наявність в Smart телевізорі власного інтернет-браузера, який дає можливість здійснювати повноцінну навігацію по всесвітньої Мережі. Для доступу до Інтернету більше не обов’язково пересідати за комп‘ютер або брати в руки смартфон — всі ресурси глобальної Мережі доступні прямо з м’якого дивана перед телеекраном.

Враженнями про новий фільм запросто можна поділитися з друзями, навіть не відриваючись від перегляду: телевізор забезпечує доступ до соціальних мереж Twitter і Facebook. А якщо купити спеціальну веб-камеру (можливо, в найближчому майбутньому такі камери як опція вже з'являться в конструкції самого телевізора), Smart TV надасть можливість здійснювати відеодзвінки по Skype. З друзями, родичами або колегами тепер можливо поспілкуватися «обличчям до обличчя» прямо на широкому екрані домашнього кінотеатру!

До речі, сам набір функцій Smart TV зовсім не є чимось незмінним. Функціонал сучасно телевізора можна легко розширювати на власний розсуд! Додаткові можливості в Smart-телевізор можна додати, використовуючи спеціальні мікропрограми — віджети. Для телевізорів Samsung пошук таких віджетів не важко: вони зібрані на Samsung Apps, на сьогодні — найбільшому в світі онлайн-магазині додатків для Smart-телевізорів. Віджети можуть бути найрізноманітнішої тематики: ігри, погода, новини, відео, клієнти для роботи в соціальних мережах і месенджерах, інші цікаві програми.

Ось такі неймовірні можливості дарує телеглядачеві Smart TV!

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Samsung вирішив відновити випуск Galaxy Note7

28 березня 2017, 19:40

Samsung запустив браузер, який підвищує якість відео

9 березня 2017, 08:51

Кожен п'ятий у світі мобільний телефон — кнопковий

27 лютого 2017, 10:36

Останні новини за сьогодні: